• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

problemi...

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
e ovak,ja i tata smo rušili kod susjede gacije koje su im smetale i kako smo ih porušili na dvorište,tak je popadalo trnje a sad imaju dvorište puno mlade gacije :p jel se može to nekak zaustavili bez zamjene tla?
 

goldcup

Novi član
Tu od
25 Tra 2010
Poruka
15
e ovak,ja i tata smo rušili kod susjede gacije koje su im smetale i kako smo ih porušili na dvorište,tak je popadalo trnje a sad imaju dvorište puno mlade gacije :p jel se može to nekak zaustavili bez zamjene tla?

ako misliš na to da su ponicale mlade gacije, onda samo dobra doza totalnog herbicida i nema ih više, naravno spržiće i travu okolo njih, ali narašće nova trava
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
ako misliš na to da su ponicale mlade gacije, onda samo dobra doza totalnog herbicida i nema ih više, naravno spržiće i travu okolo njih, ali narašće nova trava

znam ja to da ce trava pozutit... a di nabavit to?
 

goldcup

Novi član
Tu od
25 Tra 2010
Poruka
15
znam ja to da ce trava pozutit... a di nabavit to?

u svakoj poloprivrednoj apoteci, imaš različite trgovačke nazive totalni herbicida, pa se tamo raspitaj, i pitaj za dozu koju ćeš staviti, ako je gacija odrvenila ide jača doza
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
o svakoj poloprivrednoj apoteci, imaš različite trgovačke nazive totalni herbicida, pa se tamo raspitaj, i pitaj za dozu koju ćeš staviti, ako je gacija odrvenila ide jača doza

ona to kosi s kosilicom tak da su jos male
znaci totalni herbicid,idem tati rec :3
hvala vam decki :D
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
pri gorupu u zaboku ili ak ima negde bliže tebi koji štacun

ma znam ja da ima gorup,al budemo pitali prvo u krapinskima,tam su dva takva ducana
 

Imbra

Član
Tu od
12 Srp 2011
Poruka
132
Imas toga u toplicama u oba dva ducana, Herkules,Cidokor, Boom Efekt....
ja sam kupil neki dan tri litre za trsje, negde oko 70 kn ti je litra...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Imas toga u toplicama u oba dva ducana, Herkules,Cidokor, Boom Efekt....
ja sam kupil neki dan tri litre za trsje, negde oko 70 kn ti je litra...

oke,bum rekel to susedima :p
 
M

MOCO

Guest
kad pošpricaš s totalnim, onda ostaviš tako jedno 6 tjedana - ne kositi!!! ni ništa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh