• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Procjena cijene za prodaju ureznika

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Dakle imam set ureznika M12,M14,M16 i M18 ..
sloidno su očuvani i nikad se sa njima ništa niej radilo ..samo su malo starje proizvodnje ... što mi savjetujete koliku cijenu pojedinačnop a koliku u kompletu ?

hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Gle, ako je to HSS alat i to još iz bivše yuge, onda vrijedi više nego novi.
Danas se više alat te kvalitete skoro pa ne proizvodi ;)
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Gle, ako je to HSS alat i to još iz bivše yuge, onda vrijedi više nego novi.
Danas se više alat te kvalitete skoro pa ne proizvodi ;)

Marka alata je : tvornica alata trebinje

što misliš kolika cijena
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Teško buš to prodal nekome za svakodnevnu upotrebu, nekome ko ima kakvu strojnu obradu možda, ali večina njih ionak to ima.

Koja je tvoja zadnja cijena ispod koje nebi išel, za sve?
Možda znam koga bi interesiralo :scratch
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Ako to misliš zbog koraka ja sto posto nisam siguran koji je korak ...jer na njima ne piše..

Pa za cjenu neznam zato tu jesam da pitem što ti misliš
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Pa izmjeri korak.

Cijenu ti ruše na kojekakvim sajmovima kramarijom, naprimjer na Jakuševcu ti to ujutro ide po 10-tak kuna komad ujutro, a pred kraj cijena se i prepolovi.
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Pa izmjeri korak.

Cijenu ti ruše na kojekakvim sajmovima kramarijom, naprimjer na Jakuševcu ti to ujutro ide po 10-tak kuna komad ujutro, a pred kraj cijena se i prepolovi.

Kako cu ga izmjerit kad nemam one češljeve za mjerenje koraka ..
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Eto gospodin mtd je odgovorio ...

pa i što onda mislite kolika cijena??

Edit: na ureznicima piše samo m10 odnosno m12 m14 m16 m18 ,znaci korak je standardni.
 
Posljednje uređivanje:

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav!
Što se tiče cene tih ureznica,,,hmmm to ti je teško odrediti!
Nekom zlata vrede, a nekom je samo hrpa nepotrebnih željeza u kući!

Ja sam imao doma hrpu HSS konusnih burgija(šteta ih je prestrugati za običnu bušilicu) od φ3mm - φ40mm i preko..., kojekakve ureznice/nareznice/colovne/milimetričke/npt/kojekekve strugarske noževe, i mnogo što šta...koji meni nikada neće trebati, a tu su već 25-30godina, i samo hvataju prašinu...
Lepo to sve spakovao , i poklonio najbližem strugaru u mojoj okolini, a lik samo pravi...:prayer:

Tako da moj predlog je: lepo ti to pokloni nekom, kome bude zatrebalo, nećeš se obogatiti, a niti ćeš propasti...
Da sam ja - ti...sve spakovao, i poslao @muhanicar-u, sigirno će naći primenu!
Onomad ti je pomogao(koliko se sećam?)...uzrečica - "pamti pa vrati"
pozzz joe!
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
joe ..vjeruj mi i one su meni potrebne jer isto svaki dan radim s željezom i slično ,ali mi treba novac tako da ih gledam prodati... kriza :oops:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
joe ..vjeruj mi i one su meni potrebne jer isto svaki dan radim s željezom i slično ,ali mi treba novac tako da ih gledam prodati... kriza :oops:

Ak je kriza onda ok..to je druga stvar...
pozzz joe!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Lijepo da još ima ljudi koji se ponekad prisjete dana ponosa i slave :prayer:

Tomislave, ja sam ti napisal kak situacija stoji. Taj alat je kvalitetan i vrijedi više nego velika večina ovih novih, ali jednostavno sitacija je takva da toga danas na sajmovima ima na kile i to ti ruši cijenu ;)
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Muhanicaru ja ono nisam zaboravio ...

Da ,ali netko mi je napisao 60% cijene a ureznika primjera m12 ima od 58 do 169 kn... pa isto neznam koja cijena pa cu stavit na njuškalo okvirno ako ne bu išlo provat spustit do granice ...
 
Na vrh