• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodaja jaja na tržnici

romanov

Član
Tu od
16 Kol 2012
Poruka
46
pozdrav zanima me ako mi neko može odgovorit imam 300 kokica i prodavao bi jaja na tržnici u zagrebu e sad na stranicama tržnice piše da bi iznajmio frižider moram otvorit doo,obrt ili opg dali neko zna iz prve ruke kako mogu iznajmit frižider za prodaju viška jaja jer nešto prodam i susjedima hvala na svakom odgovoru.
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Najjednostavnije je da otvoriš OPG bez da ulaziš u sustav PDV-a .Tako ne podliježeš fiskalizaciji i svoje prodaješ gdje hočeš.
 

Evoxica

Novi član
Tu od
14 Velj 2014
Poruka
7
Ja sam nedavno zvala savjetodavnu agenciju i rekli su mi da dnevno možeš prodati maksimalno 50 jaja na tržnici, za sve preko moraš imati pakirnicu za jaja.
ili moja osobna ideja je naći nekog s pakirnicom u blizini i raspitati se mogu li ti odraditi taj dio posla i pod kojim uvjetima.
 

Evoxica

Novi član
Tu od
14 Velj 2014
Poruka
7
A danas sam ponovo zvala savjetodavnu i rekli mi da ipak možeš do 350 jaja dnevno prodati na tržnici bez da imaš pakirnicu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh