• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Prodajem eterično ulje i hidrolat lavande

B

boki78

Guest
Prodajem 70 litara eteričnog ulja lavande, ulje je ekološko i ima eko-markicu i deklaraciju, 100% je i nije miješano s drugim uljima. Ulje se nalazi u staklenim tamnim bocama od 1 litre, a prodajem ga i u bočicama od 10 ml. Cijena 1 litre je 650 kn a ako se odjednom kupi više litara cijena je niža. Cijena 10 ml je 20 kn.
Prodajem i hidrolat lavande oko 500 litara, također je ekološko. Cijena 1 litre je 20 kuna, a također kao i ulje ako se kupi više litara cijena je niža.
 
M

MOCO

Guest
molim te objasni mi razliku između et.ulja i hidrolata, za šta je koje dobro i sl!?
o lavandi znam samo kako miriše i ništa drugo.
 
B

boki78

Guest
molim te objasni mi razliku između et.ulja i hidrolata, za šta je koje dobro i sl!?
o lavandi znam samo kako miriše i ništa drugo.

eterično ulje je ulje, a hidrolat je destilirana mirisna voda iz koje se posebnim procesom odvojilo ulje od vode, ali u toj vodi ima mali postotak ulja. Ja napr. peglam s tom vodom, neki ju stavljaju u usisavače na vodu, za osvježavanje prostora je , protiv uboda insekata za masažu kao i ulje, itd.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
dali je lavanda ili lavandin? i dali imaš potvrdu od destilerije koja je radila destiliranje?
 
B

boki78

Guest
Imamo svoju destileriju, imamo 2 velika kotla i destiliramo ulje već nekoliko godina, al nismo još niti jedne godine imali tako veliki prinos i toliko puno ulja.
Imamo službenu analizu ulja od Saponije d.d. iz Osijeka da je ulje lavande odlične kvalitete, jedini je problem sa Saponijom što nude jako malu cijenu jer žele što jeftinije kupit sirovine za svoje proizvode.
I jel zna netko tko otkupljuje ulje lavande (70 litara)?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
to stoji, samo dali je riječ o ulju i hidrolatu PRAVE LAVANDE ili LAVANDINA(budrovka)?
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Pa lavande napisao je čovjek, ne bi valjda prodavao ulje lavandina pod lavandino.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
čekaj nek se javi pa nek kaže! na prste jedne ruke možeš izbrojati ljude koji u HR imaju plantaže prave lavande a ostalo ti je sve lavandin-budrovka !!
nije da pobijam što čovijek kaže, nego samo gledam koju je cijenu stavio za ulje i hidrolat!!
da je prava lavanda, mislim da bi cijena bila preko 1000kn a hidrolata 2dcl koštaju 50kn. mislim da je riječ o budrovki !!
 
B

boki78

Guest
Samo malo, tama je da se prodaje eterično ulje lavande i hidrolat a vi se na toj temi raspravljate o totalno nečem drugom, dal je moje ulje lavanda ili lavandin i nitko se nije javio da bi kupio ili dal zna da netko otkupljuje destilirano ulje.
Roko neznam zašto si baš zapeo za to moje ulja dal je lavanda ili lavandin?
Da budrovka je ako ti je to toliko bitno, tj. izgleda da je to samo tebi bitno.

Roko reci nam ti koju vrstu lavande imaš, Pravu lavandu ili budrovku kao svi u HR?

I još jednom Vas pitam dal netko zna tko otkupljuje već izdestilirano eterično ulje i hidrolat, ekološko s eko markicom i deklaracijom i analizom?
Ako tko zna nek se javi a o ostalim temama raspravljajte na drugim postovima.
 
L

Linda

Guest
I još jednom Vas pitam dal netko zna tko otkupljuje već izdestilirano eterično ulje i hidrolat, ekološko s eko markicom i deklaracijom i analizom?
Ako tko zna nek se javi a o ostalim temama raspravljajte na drugim postovima.[/QUOTE]

Evo ja imam poslovnog partnera koji otkupljuje, ali ne znam u kojim količinama. Oni rade misrisne jastučiće od lavandinog ulja, sada su dobili novu recepturu u koju trebaju zeolit, za duži miris, pa su mi detaljno objasnili da koriste ulje cijelu godinu. Imaju i suvenirnicu i proizvode dodatno za druge suvenirnice, mogu ih pitati ako hoćeš. Ne znam koje su količine za tebe zanimljive.
 
B

boki78

Guest
Linda,

Imaš privatnu poruku. Kad ju pročitaš javi mi se.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
ja imam budrovku lavandin...
pitao sam zato jer mi je trebala prava lavanda, a sad trebam lavandin..

ako nisi prodao, otkupit ću sve od tebe!!!
trebam cjenu i količinu za sve ulje koje imaš i sav hidrolat koji imaš!! i ako nije problem papir o analizi i jednog i drugog

p.s. temu mi nije pokazivalo kao aktivnu pa je nisam zato gledao!
pitao sam koje ulje imaš, jer mi je trenutno trebalo ulje prave lavande... moja greška što te to nisam pitao privatno, primi moje isprike!!
 
D

Dino S

Guest
Prodajem 70 litara eteričnog ulja lavande, ulje je ekološko i ima eko-markicu i deklaraciju, 100% je i nije miješano s drugim uljima. Ulje se nalazi u staklenim tamnim bocama od 1 litre, a prodajem ga i u bočicama od 10 ml. Cijena 1 litre je 650 kn a ako se odjednom kupi više litara cijena je niža. Cijena 10 ml je 20 kn.
Prodajem i hidrolat lavande oko 500 litara, također je ekološko. Cijena 1 litre je 20 kuna, a također kao i ulje ako se kupi više litara cijena je niža.

molim Vas nazovite na 01/3377047
 

Najnoviji postovi

Na vrh