• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Prodajem gumenjak(kola)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
Prodajem kola ili mjenjam za nešto.Danas uzeo brusilicu da ih izrežem ali mi ih šteta.
Kola se mogu skratiti ili produžti prema potrebi,gume su 15cola.Nije ništa potrgano niti dodatno vareno.
Cijena 1000kn
Ostale upite može na mail ili mob(098/927-1822)
2v0fx20.jpg

28rejhf.jpg


link:
http://www.njuskalo.hr/transport-pretovar/prodajem-kola-gumenjak-osovinu-oglas-16670636
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Ja ti dam duplu cijenu od one na otpadu.dakle na otpadu mozes kupiti zeljazo po volji jer oni i prodaju po duploj cijeni .ako si volja napisi jer se ja rijetko prijavljujem.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Kolega Belscak,

Kaj to nema kočnica preko pakni? Kak kočiš osim ovog "mačka" ispod ruda za u rikverc (za životinjsku zapregu uz brijeg i odmor kad nejde više)?
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
ma ima pakne kočnicu na zadnjoj osovini :), a ovaj mačak je gore orginal ,još nije nikad skidani.

Cijena 800kn,(zamjene, alat,...)
Ajde ljudi da ih ne moram izrezati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Pa član noviuposlu stalno nudi neki prijevoz...
 

belscak

Član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
78
600 kuna kes i dodjem po njih posaljem ti kaparu na racun.

Jučer mi se netko najavio
za nedjelju da dođe pogledati.Ako ih nema čujemo se u pon. na mail.
Ok
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh