• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Prodajem heljdu - hajdinu

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Prodajem heljdu (hajdinu), prirodno sušena, nije tretirana nikakvim pesticidima.
Može se koristiti za preradu u brašno, kašu, za sjeme ili za ishranu peradi.

15 kn/kg,

- količine do 20 kg šaljem poštom, za veće količine dogovor oko cijene i načina dostave do kupca.

Više informacija na motohod@yahoo.com ili na 098 1958 429

 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Hajdina je prirodno sušena, pri uzgoju nije tretirana nikakvim herbicidima ili pesticidima.
može se koristiti za brašno, kašu, za ishranu stoke (sjenaža za krave ili zrno za perad), za ishranu kućnih ljubimaca ili za sjetvu (kao zeleno gnojivo ili za zrno).

Može se sijati već u 5 mjesecu kao glavna kultura ili na strništa ječma (pšenice) kao druga kultura.

Cijena je 15 kn/kg za količine do 20 kg, moguće slanje poštom - na otkupninu. Kupac plaća poštarinu.

Za količine iznad 20 kg je cijena 12 kn/kg, dostava po dogovoru.

Za količine iznad 200 kg hajdine cijena je još niža - po dogovoru.
......
Informacije na: 098 1958 429 ili na pp

- Varaždinska županija













 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Već sad možete posijati hajdinu.... ako imate viška zemlje ili kakvu preoranu livadu.... ili ako se je povukla voda s polja.



...ja još uvijek imam jednu parcelu po kojoj plivaju labudovi :)
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Nemam više heljde, ali ima moj kum!

Javite mu se na 098 908 9517.

Za način dostave i točnu cijenu javite se na njegov broj mobitela.
 

Najnoviji postovi

Na vrh