• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem prodajem svašta-nešt

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
povoljno prodajem sljedeće strojeve :

kosilicu olt standard

cijena 1200kn


Uploaded with ImageShack.us


plug olt slavonac 2 brazde 10 coli daske i raonici kao novi

cijena 1100kn


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

rasipač sa klatećom cijevi , 400 kila, širina bacanja 12m

cijena 2500 kn



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

grablje sunce sa duplim žicama ima dosta novih žica

cijena 1000 kn
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
informacije na tel : 098/926-9265

moguće razmjene za razno !!.....

slika sunca dolazi sutra!!.........
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
ovaj rasipač daj još podataka o njemu od čega je ta klateća cjev taj mehanizam pošto vidim da je od tg-402 koš i rama kalo to radi u praksi
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
ovaj rasipač daj još podataka o njemu od čega je ta klateća cjev taj mehanizam pošto vidim da je od tg-402 koš i rama kalo to radi u praksi

koš na rasipaču je od tg-402 a donji mehanizam je od "creina-vicon " širina bacanja je 12 m rasipač je u ispravnom stanju a razlog prodaje je : zato što sam kupio veliki "creina - vicon " od 2,5t.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Bok,kobac.Interesira me plug ovaj.Ako si za zamjenu,ja ti mogu ponudit nekaj od hidromotora,hidrauličnih pumpi i takve stvari.može i za kalače.Evo imam pumpu jednu kaj daje oko 100 litara u minuti,pritisak neznam,ima i svoj multiplikator,za nju tražim 2500 kn.Isto može biti i hidromotor i hidropumpa,pa imam jedan zakretni cilindar koji je sličnog oblika ko i hidromotor,al on se vrti samo krug i pol u lijevo i desno i imam jednu manju hidrauličnu pumpu protoka oko 20 litara.Pa eto.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
imam kabinu za fergu,na sameu malom je.tu neki frajer iz strizivojne ga oče kupiti sa kabinom,al za 5 soma kuna ga ne vlekel.daj mi reci kak je inače plug,dal je uvijan i lemeši i daske kakvi su.Svatko veli u super stanju,a nagledal sam se groblja,majko mila!!!Imaš i top link slučajno viška?
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
plug je u odličnom stanju nije već dugo radijo zato što imam veći prije ga je vuko mali fergo toplink trenutno nemam viška
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
plug je prodan...!!!!..................

ako je netko zainteresiran za šta ostalo samo zovite
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Kakve imaš pretplužnjake?
Koliko komada i od kojeg su pluga?
Pošto komad?
Detaljnije slike može i na pp!
 

Najnoviji postovi

Na vrh