• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem prodajem svašta-nešt

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
ploče su željezne i uz nju dobiješ još rezervnih ploča tj sad su unutra 10mm rupe na pločicama a ja imam i sa manjim i sa većim rupama
 
S

slavek

Guest
koja je cijena za predplužnjake (eberhardove)?
jel bi mijenjal za nešt?
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
cijena je 250 kuna po komadu

cijena nije fiksna

a što se zamjene tiče može nije problem samo reci šta imaš u zamjenu pa se dogovorimo
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
prodajem i traktor imt 575 71 godište cijena 25000 kn uz dogovor


slike postavim ovih dana...........
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
nije bio na ničemu kupljen je radi 575 ali onda smo ustanovili da nepaše za taj traktor i odlučili ga prodat
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,901
Zanimljive tanjurače. Kak se ponaša po neravnom terenu? Koliko vidim, nema štelanja nagiba baterija.
Čije je to proizvodnje?
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
pa u pravu ste da su ovo ručni rad tanjurače kako radi ne znam jel nisam nikad radio s njom dobio sam je u zamjenu i sad je za prodaju a što se tiče štelanja baterija baterije se mogu pomicati sisten pomicanja slkiam sutra pa ćete viditi
 

Najnoviji postovi

Na vrh