• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Prodajem vilice za prednji utovarivač

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
Prodajem pomične vilice s okvirom za montažu na prednji utovarivač. Vilice su duge 120 cm i ukupno teške oko 150 kg. Odgovaraju na Strojometalov utovarivač, no mogu se pripasati i na druge. Cijena vilica je 3000 kn

098 900 5923

296kp78.jpg


2cgzdwp.jpg
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Ovo su vilice od običnog profila,nisu one ljevane?

I ova cijena od 3 000kn,to je valjda sve skup,ploča+vilice?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
Da, vilice su od profila 160 x 65 x 6 mm i s donje strane su zatvorene. Cijena je za vilice s okvirom, to što je na slici
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
Koliko je nosivost tih vilica?

Dal to izdrži nekih 1 300kg?

Izdrži bez problema. Na poslu s produžecima iz takvih profila dižemo do 3 tone s pravim viličarom
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Eh,da još znam odgovor zašto taj okvir za vilice ide u prodaju,a da se ne prepaše na novo kopčanje od utovarivača,gdje bi mi bio kraj:lol:

Zanimljiv je okvir,samo koliko vidim treba dost rezanja po njemu da bi pasalo na moje kopčanje koje imam,tako da sam još uvijek u dilemi oko kupnje..
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
Eh,da još znam odgovor zašto taj okvir za vilice ide u prodaju,a da se ne prepaše na novo kopčanje od utovarivača,gdje bi mi bio kraj:lol:

Zanimljiv je okvir,samo koliko vidim treba dost rezanja po njemu da bi pasalo na moje kopčanje koje imam,tako da sam još uvijek u dilemi oko kupnje..

Zato jer si pravim okvir s kliještima za drva za šumu i jer bi morao raditi prevelike preinake da sve to pripašem. Ti moraš samo odrezati sadašnje uške dolje i zavariti onakve kakve imaš na korpi i to je sve.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
Oglas još uvijek aktivan...s obzirom na vrućinu cijena se istopila na 2800 kn :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh