• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Kad sam quotao, sam dobio poruku od admina da ne quotam više.
Bitno je za priču, jer svaka mjera ima svoja pravila, čak i ne svaka mjera već nisu ista pravila u 1. natječaju mjere 6.3, drugom i trećem.

Odgovor: u mjeri 6.3.1 nije propisan prijevod dokumenata na hrvatski jezik. Svejedno APPRRR smije tražiti i dokumente koji nisu propisani, ako im nešto nije jasno. Stoga ako će službeniku biti jasan račun na slovenskom na kojem primjerice piše "Traktor Zetor", ne vjerujem da će te tražiti obrazloženje.
Ja bi te tražio obrazloženje da mi dostaviš račun na mandarinskom jeziku i na kineskom pismu.
Se razme ne!
Danke, još jednom! :)

Ima li neki info,s obzirom na situaciju i nove vladine mjere, da li će škripiti sa isplatama?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Dobio sam odluku za drugu ratu u 6.1.1. i skoro 2 tjedna nema novaca. Prva rata je sjela u roku 2-3 dana, a konzultant kaže da im je nekakva praksa da što bude odobreno ovaj tjedan, bude isplačeno isti tjedan ili tjedan kasnije. Ja sam sad već u trećem tjednu od odluke.
 

Chaky

Novi član
Tu od
24 Stu 2019
Poruka
8
Predao završno izvješće za isplatu II rate 6.3.1. još sredinom 2 mjeseca. Čekam od tada poziv administrativne kontrole ali ništa se ne događa. Ima li tko kakav info po tom pitanju ili kontakt telefon da nazovem. Hvala!
 

tapir

Član
Tu od
25 Stu 2019
Poruka
55
Podnio zahtjev za isplatu 2. rate (6.3.1.) krajem 9. mjeseca i još uvijek se nitko nije javio. Status u Agronet aplikaciji već 3 mjeseca stoji: "U OBRADI"
 

nono

Novi član
Tu od
30 Tra 2020
Poruka
1
Podnio zahtjev za isplatu druge rate (6.3.1) početkom 10. i već 3 mjeseca piše "u obradi" i ništa, slao meil i kažu vaš je zahtjev u administrativnoj kontroli, strpite se. Do kada
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Pozdrav, imam pitanje za nekog tko je kupovao novi traktor u mjeri 6.1.1. Kod prve registracije jel mora bit kasko osiguranje ili obično.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Kakav su iskustva sa mjerom 6.2.1? Dal mogu kupit traktor i malcer za usluzno malciranje?
 

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Da li je netko možda u mjeri 6.2 kupovao bager/kombinirku? Koju dopunsku djelatnost se tada upisuje, 3.2 iz pravilnika o dopunskim djelatnostima?
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Koliko imaš bodava? Zanima me koliko minimalno bodova treba skupiti da bi imala smisla prijava, pošto će biti prijava možda i duplo više?
 

Inter

Član
Tu od
7 Stu 2018
Poruka
77
Da li je netko možda u mjeri 6.2 kupovao bager/kombinirku? Koju dopunsku djelatnost se tada upisuje, 3.2 iz pravilnika o dopunskim djelatnostima?
Da.
A i ako je to 1. natječaj, u prijavi se trebalo napisati koja je to djelatnost koju pokrećeš, pa pogledaj u sadržaju prijave
 
Na vrh