• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Program (software)

T

tbakovlj

Guest
Zanima me kako se zove program koji koriste serviseri JD, NH, MF...konkretno onaj program kojim se može pogledati svaki dio traktora. Pa ako netko zna kako se zove ili gdje ga skinuti ima pivo :drinkers: od mene :D
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Nisam u sof.za traktore upucen ali znam za aute nesto bolje mora biti kompletan uredaj sa softverom.

Znaci nemozes uzeti softver i usb kaleb...
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
487
Za kaj konkretno trebaš ?
Takav koji bi bil i za JD i MF i NH nebuš nasel nigde .

Recimo za JD

John Deere Service Advisor 2.8 , JD PartsManager Pro EPC,

to je 6 DVD-ova +6 DL DVD ova, 800$ i jako teško da bus negde nasel za skinuti.

Samo za JD ima 25-30 DVD-ova.

Sam softwer sigurno zahtijeva hardverski ključ,tak da kopiranje dvdova nebi pomoglo čak da ih neko i ima,a interes je premali da se neko vec pozabavio razbijanjem zaštite.

Automobili se ipak prodaju u daleko vecim količinama, sa servisima na svakom čošku


Ne pomogne ti ni pivovara :D .
 
T

tbakovlj

Guest
Treba mi samo za NH ili Fiat agri, znam da je nemoguće nać, ali nije teško pitati
 

Najnoviji postovi

Na vrh