• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proljeće

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
878
Dobro ti veli nimrennermin, trebao si se napucati kolumbijskog meda pa bi počeo trčati gol po susjedstvu. Ne bi bilo više nikakve bolesti u tebi, sve bi izašlo kroz znoj.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Danas bas citam, lazni MED, PIRINAC, MASLINOVO ULJE, RIBA, SIR, GRASAK, SLANINA, CIMET, CAJ

Pirinac- od smole,
Slanina- Ostaci mesa, se "lepe lepilom za meso"

za Med :" Svi već znamo da su rafovi prepuni lažnog meda koji se pravi od raznih šećernih sirupa, pa umesto da jedemo zdrav proizvod, mi jedemo čist šećer i t najnezdraviju njegovu varijantu. Lažni med je
teško otkriti i može sa sigurnošću da se otkrije samo uz pomoć laboratorijskih analiza."

Jbg u spoiler ubacio- kako videti da je lazan med-


Tuzno i zalosno, domace ne mozes ni da kupis, definitivno od sad- provjerenog coveka koji ima med- i samo od njega kupovati, pa neka je i skuplje, bar znam sta koristim i jedem.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Domaće je teško naći, ko ima taj ga ima za sebe, al opet gledam Makedonce ono imaju npr fererona za cijelu bivšu državu. A mi nemamo svoj med.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Može javi se, nije bitno sad jel po 40 ili 50 ili 60,samo mi je bitno da je to med😉i još ako ima takvo djelovanje uzimam paletu 😂


Ak ti već sad treba med traži kakovu susjedu 😭😢
 

Najnoviji postovi

Na vrh