• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proljetni radovi

B

branko

Guest
evo sto smo mi danas radili, zapravo ivica je radio a mi smo vecinom bili moralna podrska i pomoc kad je zagustilo.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
B

branko

Guest
fendt je dosao na svoje, mozda bi i voziili s njime ali ja imam preuski dvor pa je s njime tesko manevrirati. jos jedanput je potonuo ali onda nisam imao fotoaparat sa sobom.:( vec sam sve svece nametal na hrpu a tek sam sad skuzio da je danas petak trinajsti pa je to valjda bilo u pitanju :twisted: . vidi se na slikama da zemlja izgleda suho ali vraga dolje valjda ispod brazde je voda. to je takva zemlja da na njoj voda prije ispari nego sto je zemlja upije, nekakva siva ilovaca.
 
R

Ratarko

Guest
I meni je Ford prije par dana dva puta zaglavio u polju .
Jedva ga je RX izvukao van , bilo me je pre-sramota uslikati to da vidite .
Rupa je ostala kao da je tenk zapao a ne traktor , nema šanse da se to poravna do ljeta.
 
R

Ratarko

Guest
Ma plakalo mi se u tom trenutku , znaš kako to loše izgleda :cry:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
heh,ne znam,jer nisam nikad vidio da takva grdosija zapadne...al zanimljivo je za vidit..iduči put slikaj,jesi čuo?da se smijem... :p
 
R

robert

Guest
meni je pre-pre-pre-zao sto nisam uslikao ropu jedne sezone kad sam zapao.....negdje sam imao sliku gdje je ropa prosla,al nisam zapao,sjeo sam u rupu i uslikao se,bila je duboka 75 cm,siroka preko metra.......
 
R

robert

Guest
nisam odstopavao,upalio,i protjeralo....ali smo ju izvlacili 15 sati...cak su idva 4755 sa duplim tockovima zapali,jedan pa drugi,nakraju fendt 230 ks sa duplim i imt 5200 sa duplim i 4 debele sajle smotane u jednu,moja sajla za slepanje tenkova,i jos dvije manje.....push-mi-pullyou....tog dana mi se poljoprivreda ogadila
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
nisam odstopavao,upalio,i protjeralo....ali smo ju izvlacili 15 sati...cak su idva 4755 sa duplim tockovima zapali,jedan pa drugi,nakraju fendt 230 ks sa duplim i imt 5200 sa duplim i 4 debele sajle smotane u jednu,moja sajla za slepanje tenkova,i jos dvije manje.....push-mi-pullyou....tog dana mi se poljoprivreda ogadila

Moje iskustvo govori da je traktor za šlepanje sa duplim kotačima slabiji od običnog traktora ali to sada nema veze .

Daj mi reci gdje si vezao na Ropi , za čega ?
Naravno vukao si ju prema naprijed ?
 
R

robert

Guest
ma kakvi naprijed, gdje ju mozes prikacit da ju vuces naprijed?samo ako zelis polomiti glavni nosac....
za zadnji diferencijal,ili osovinu,kako ti je draze
 
R

Ratarko

Guest
Pa kako nisi ništa polomio onda ? Baš mi je čudno ...
Ja na njivi povezem malo unazad bez da sam podigao vadilicu i odoše noževi za glave :cry: a kamoli u blatu i to toliko velikom blatu . Meni bi se i mala traka polomila kakve sam sreče :cry:
 
Na vrh