• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Proljetni sajam...OSIJEK..06-09.03.2008

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Z

zrine892

Guest
Proljetni sajam...Osijek..06-09.03.2008...Pampas...jel tko ide od članova tamo?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Da samo ne znam kada, moj če traktor možda biti izložen tamo, danas su me nazvali i rekli :lol: :lol: :lol: :lol:
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
Da samo ne znam kada, moj če traktor možda biti izložen tamo, danas su me nazvali i rekli :lol: :lol: :lol: :lol:

E onda idem ! :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
zvona kaže:
Da samo ne znam kada, moj če traktor možda biti izložen tamo, danas su me nazvali i rekli :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti to ozbiljno?
 
Z

zrine892

Guest
zvona kaže:
Da samo ne znam kada, moj če traktor možda biti izložen tamo, danas su me nazvali i rekli :lol: :lol: :lol: :lol:
može gazda jedan krug? ja i ratarko se vozikamo okolo a ti samo potpisuj prekršaje ;) ;) :mrgreen: pošto smo mladi...moramo nauciti voziti traktora;)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Zvona, što ćeš kupit? Ima koja slika dotičnog stroja?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Bio sam danas na sajmu, maleni je to sajam, mislio sam da je veči.
Sutra ću stavit slike.
 
Z

zrine892

Guest
ja sam jucer bio...nije bas nesto pseban...mislio sam da ce biti bolji...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ja sam bio prošle godine i to mi je gori sajam od viroexpa, ove godine neću ići jer čujem da isto nije bogzna kaj!
 

gorjanac

Član
Tu od
17 Velj 2008
Poruka
94
I ja sam bio danas na sajmu u Osijeku i kupio sam dobre škare za vočarstvo. Škare su firme EDWARD, a čovijek što ih
prodaje je iz Srbije. Prošle godine sam kupio jedne profesionalne škare firme KUKER ( cijena u pevecu 370 kuna ), ali
nisam zadovoljan s njima. Ove škare puno lakše režu granu i do 25mm. Cijena je 200 kuna.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh