• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

promjena emaila

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
neznam,možda ima još neki način,ali ja se nebi puno davil s tem,jednostavno se ponovno registriraj,a adminima javi da ti brišu stari profil i rešena stvar ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Napisi mi ovdje korisničko ime koje si imao i mail koji si tamo stavio i mail koji želiš dalje imati pa ću ti sve promjenit i poslat lozinku na novi mail
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,915
jozek kaže:
hvala Marek, a zakaj mina forumu ne lovi slova s kvacicama :scratch na wordu sve klapa kak treba

Ne pada mi na pamet razlog, kaj se desi kad upisuješ direktno u text polje čđšćž?
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
evo poredu slova kak si ti napisao
č :scratch nemrem vervati ve funkcionira, samo sam maknuo jednu alatnu traku
inače na č mi je bacalo novi red, a na ove ostale neke crtice i zagrade
 
B

Bobo

Guest
Samo malo... Marko Hurlimann mi je rekao da si zaboravio sifru i nju sam ja prije par dana promijenio, posto nisam na forumu zadnjih mjesec dana cesto jer imam na selu posla da se ubijem...

To sam sredio bio za korisnika MATIJA CASE, jer mi je tako Marko bio napisao i on je rekao da ce ti javiti novu sifru preko MSN-a valjda...

Tu sam svaki drugi-treci dan i prelistam an brzinu sto se pise jer vise uciniti ne stignem, a ovaj "problem" je koliko vidim samo neki nesporazum bio medju nama.

U to ime moje isprike.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,900
Dobro je dobro je,ja opet na forumu aktivan
HVALA MARIO
Bobo marko mi je rekel šifru ali mi se nije htio prijaviti neznam zakaj?? :?: :scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh