• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

promjena semeringa

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
nisam te razumeo. u reduktor sipaj motorno ulje jer tu je velik broj obrtaja .do srafica je merica. i tast mi ima f400 samo je dmb motor sa reduktorom. samo to su za mene igracke .sad kad je vec radis trebao bi i kapu [glavu ] skinuti i ocisti klip odozgo i kapu od garezi da te nepocne zezati . i skini auspuh pa pogledaj u stublini kanal dal je cist. ume da zatvori pa gubi snagu. to bi trebalo ko iole vise radi svake godine ocistiti.
 
Posljednje uređivanje:

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
nisam te razumeo. u reduktor sipaj motorno ulje jer tu je velik broj obrtaja .do srafica je merica. i tast mi ima f400 samo je dmb motor sa reduktorom. samo to su za mene igracke .sad kad je vec radis trebao bi i kapu [glavu ] skinuti i ocisti klip odozgo i kapu od garezi da te nepocne zezati . i skini auspuh pa pogledaj u stublini kanal dal je cist. ume da zatvori pa gubi snagu. to bi trebalo ko iole vise radi svake godine ocistiti.

s čime da to očistim od gareži, da ne izgrebem? A dihtung na kapi, se mora mijenjati ak se otvara?
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ma ocistis cime hoces nozicem srafcigerom bilo sto pljosnato.u toku rada ako ima naslaga garezi hoce da zalepi svecicu cesto. pa onda svaki cas skidaj nju i cisti. netreba dihtung nov. i pogledaj obavezno kanal na stublini gde se srafi auspuh. tu cesto nafiluje garezi da zatvori rupu skoro nacisto. kod nas je more tih motora na pumpama pa ih servisiram cesto
 
Na vrh