• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prva registracija traktorske prikolice iz 2010. godine

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Pozdrav
Imam pitanje za traktoraku prikolicu iz 2010 godine. Prikolica je 5 tona, nije nikada registrirana a imam sve papire osim COC-a te na tehnickom ne znaju kako Napravit homologaciju bez coc-a a to je bilo prije EU i tada nije bio obavezan, a možda ni postojao..? Može li se neka izjava napraviti ili nešto ?

Jel ima netko slican problem?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Nazovi CVH, pa pitaj.
Vjerojatno ti budu rekli da ju otpeljaj na otpad i kupi novu :hahah:
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Na tehnickom pojma nemaju idioti... Poslat ću mail cvh isto
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Jesam, i rekli su mi da tad nije bilo coc-a i taj čovjek s kojim sam sad u kontaktu vise nema kontakte od tih iz Kine jer se ne proizvode vise te prikolice..a rekao je da će napraviti bilo kakvu izjavu samo da kažem sta. Ali ni na tehnickom ne znaju sta im treba..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Pitaj CVH. Oni su "krovna organizacija" koja vedri i oblači.
Ovi na tehničkom samo rade po njihovim naputcima i logično je da nemru znati kaj se onima vrti po glavi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Moraš bit uporan telefonom. Vjerojatno ni ne rade ovih dana.
 

Najnoviji postovi

Na vrh