• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prvo aprilske šale

  • Temu pokrenuo ihorzic
  • Datum prvog posta
I

ihorzic

Guest
Započinjem temu na današnji dan da vidimo i nasmijemo se kako je koga zeznuo na 1 aprilsku ili travanjsku šalu.

Baš me zanima tko je bio najkreativniji i za nagradu ima kod naše Đurđe gajbu PANA za nagradu.:weedman: :rolfer: :finga: :prayer: :rolleyess: :blackeye

I nagrada - :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa mi smo ozbiljni forumaši :weedman::weedman:,mi se bavimo samo ozbiljnim stvarima:drinkers::partyman::rolleyess::axe::drinkers:
 
I

ihorzic

Guest
dobro sve si rekao , odi kod ozbiljne Đurđe popij na moj račun do ne dojdem
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Evo mene zezno Ilegalac. Napisao da će napustiti forum. Ja naivan u prvi mah povjerovao.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
po cesti hodaju gole zenske
:weedman:

To je valjda neki prosvjed protiv neisplate poticaja, a može bit' i gay parada, ovisi kak' žene izgledaju..:mrgreen:

Čuo sam da je Đurđa dobila otkaz jer je krala na vekiji. Radi neka nova, zove se Špranjica.
 
Posljednje uređivanje:

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,332
Moj bratić je zeznuo moju baku kad joj je rekao da je njen poznanik šlagiran (naravno nije, u najboljem je redu), i baka
još dan danas to vjeruje, samo me čudi kak već selo nije čulo. :lol:
 
Na vrh