• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pšenica 2022./2023.

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
626
Da da. 99 kg sumpora.
Rekao bi da malo tko obraca pažnju na sumpor u gnojidbi.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,252
Tak je i moj tritikal...samo je meni korov buknul...i sad mi nece nitko kositi...😟 na kraju bum ga zatanjural...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,229
Ljudi pokušajte spasiti što se spasiti može, jer kako stvari stoje, bude ovo zanimljiva jesen, I još zanimljivija zima,loši prinosi,a i dosta toga uništeno nevremenom,tržište nestabilno,svako zrno će vrijediti bar za stoku.
 
  • Like
Reactions: H&S

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
176
Jeli su govna kao za ovo sa svinjama da treba papir na kraju nitko nije ništa pitao. Da sam podigao svoje sjeme nebi bio u gubitku, sve kupovno skupo sjeme a nikad manji prinos. Al nas j...
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,664
Ja ne sijem ove godine, i videl bum kak dugo. Možda samo pol rali za domaće upotrebu
 

josip77

Iskusan lik
Tu od
4 Stu 2022
Poruka
305
bok,
zanima me sjetva pšenice i ječma,koliko se preporuča kilograma sjemena po hektaru?
 

Case4220

Aktivni član
Tu od
14 Lis 2021
Poruka
169
A kad cemo dobit onu pomoc za proizvodnju 100 i nes €? Jel to moramo prijavljivati sto?
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Ja sam sijao 150kg ral odnosno pola hektara. Mislim da ide 300kg hektar u optimalnim rokovima.
 

josip77

Iskusan lik
Tu od
4 Stu 2022
Poruka
305
thx,imam u ponudi još brkulju, koja je vrsta bolje kraljica ili brkulja, dali i brkulja ide 300kg po hektaru...
 

Najnoviji postovi

Na vrh