• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Pumpa 12 v shurflo

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Ta pumpa je dušu dala za bazene filtruranje vode večeg kapaciteta 10-20m3.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ta pumpa je dušu dala za bazene filtruranje vode večeg kapaciteta 10-20m3.


bila bi dobra za zaljevanje kap na kap samo joj je velik pritisak a mali kapacitet.....
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Regulacija pritiska se jednostavno slozi obicnim ventilom s povratom.


VINOGRADNIK

Kupis crijevo dugacko, stavis diznu na cijev i prskas, nemoras nosit tesku spricu samo nosis cijev na kojoj je jedna ili vise dizni.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
@Mario - daj još malo podataka, snaga/struja?
Valjao bi znati zbog potrošnje ako se napaja sa akumulatora, da se zna koliko vremenski može raditi na akumulator.
 

vinogradnik

Član
Tu od
31 Lis 2010
Poruka
51
@Mario - daj još malo podataka, snaga/struja?
Valjao bi znati zbog potrošnje ako se napaja sa akumulatora, da se zna koliko vremenski može raditi na akumulator.

To ti je u biti tromembranska pumpa za čistu vodu , namjenjena za objekte , gdje nemaš mogučnosti napajanja 220V (vikendice , brodice , kamperi ...) , pošto sam jih i nekoliko zmontirao , a imam ju i sam u vikend kučici , evo ti nekoliko podataka :
snaga : 85 W
struja : 7 A
radni pritisak 0,85 bar
isklopni pritisak 3,4 bar
max visina pumpanja 3,5 m

Ta pumpa prilikom rada stvara zanemarljiv pritisak , oko 0,85 bara , a kada ti zatvoriš slavinu , onda ti nabije pritisak na 3,4 bara , odnosno na koliko imaš podešenog , aktivira ti tlačnu sklopku i ta ti izključi pumpu , kada pak slavinu otvoriš , pritisak ti padne ,aktivira se tlačna sklopka i pumpa se uključi .
To sve skupa funkcionira dobro , dok je akomulator napunjen , a poslije tako tako..
 
Posljednje uređivanje:

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Sličnu pumpu koristim za prskanje inokulanata na balirci, evu sam uzeo u rezervu, al prva se pokazala dobra pa mi ova netreba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh