• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pumpa za navodnjavanje

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Pozdrav ekipa....evo nisam znao di da ovo smjestim pa ako ima neko mjesto na forumu a ja nisam primjetio ili krivo skonto nek admini odrade.

E ovako trebam pomoč tj informaciju.....tražim pumpu za navodnjavanje,isključivo dizel,novu iz trgovine,mada nije definitivno isključena polovna.
Netreba biti neka presnažna,treba zalijevat 2-3 jutra sistemom kap,na kap,naravno ne odjednom.Mislio sam da će ovo naći,biti mačji kašalj,ali evo dva tjedna zivkam i tražim i zasad ništa šta bi se meni uklopilo u moju viziju.Jednu snažnu imam i ova bi mi trebala za pripomoć u extremnim situacijama kakva je bila prošle godine......eto bio bi zahvalan na savjetu di da zovem,koja firma,trgovina itd......
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Jel nebi kineska dizelka to odradila? Bilo ih je u Zvončici u Pitomači ja mislim, al' to ste vjerojatno već pogledali.
Manje su većinom benzin.
Uglavnom što se većih dizelki tiče, imam srpsku iz Šantića, kopija Lombardinija i svaka preporuka za nju.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kad sam ja tražio takvu pumpu, bilo je nekoliko kineskih varijanti u ponudi, specifikacije solidne, ali se navodilo da treba ulje mijenjati svakih 5-8 sati, pa mi ispada da to moram raditi tri puta dnevno.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jel nebi kineska dizelka to odradila? Bilo ih je u Zvončici u Pitomači ja mislim, al' to ste vjerojatno već pogledali.
Manje su većinom benzin.
Uglavnom što se većih dizelki tiče, imam srpsku iz Šantića, kopija Lombardinija i svaka preporuka za nju.
c
Hvala Antonio.....Šantičevu imam,bi neka solidna kineska došla u obzir,samo di je nači....i da ,u zvončici bio na razgovoru,al mi se čini da obzirom da nema puno zainteresiranih,nisu ni oni zainteresirani za naruđbu.....kažu problemi sa ggarancijom....što shvačam,bolje da mi i neproda nego da stane a onda peripetije.....

Kad sam ja tražio takvu pumpu, bilo je nekoliko kineskih varijanti u ponudi, specifikacije solidne, ali se navodilo da treba ulje mijenjati svakih 5-8 sati, pa mi ispada da to moram raditi tri puta dnevno.

Ovo mi izgleda nevjerojatno....ajd u redu da se ulje mijenja češče nego kod nekih kvalitetnih pumpi....ali svakih par sati......:icon_eyes:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Ak je ova kopija Yanmara (Kama, Kipor), interval zamjene je 50...80h.
Možda je 5...8h samo prvi put, nakon uhodavanja motora.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Samo prvi put je tako izmjena, dalje se samo pridolije ili izmjeni nakon sezone. Ja promijenim na bezinskima prije sezone i o da samo pridolijevam kad ima indikator i ugasi se sama kad nestane.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Imal sam prospekte u rukama, i samom mi je bilo čudno. Vjerojatno je materijal lošiji, a tako se ograde od nekakvih reklamacija...
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ak je ova kopija Yanmara (Kama, Kipor), interval zamjene je 50...80h.
Možda je 5...8h samo prvi put, nakon uhodavanja motora.

ZJ jel imaš kakva iskustva sa tom pumpom,ili znaš nekog ko ima??
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Nema toga pri nama. Znam za jednu malo rabljenu Hondu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Samo prvi put je tako izmjena, dalje se samo pridolije ili izmjeni nakon sezone. Ja promijenim na bezinskima prije sezone i o da samo pridolijevam kad ima indikator i ugasi se sama kad nestane.
na takvim stvarima je najbitniji taj plovak , inače ode sve u kurmac
 

Najnoviji postovi

Na vrh