• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Puno pozdrava iz Zeline od Tine Stark!

  • Temu pokrenuo TinaStark
  • Datum prvog posta
T

TinaStark

Guest
Saljem pozdrave svim članovima foruma!
Zadnja sam godina magistarskog studija na Agronomskom fakultetu i imam velike planove za svoju poljoprivrednu budućnost :)
Moja pitanja će većinom biti vezana uz kamilicu i ostalo ljekovito bilje.
Ako se netko bavi uzgojem kamilice i preradom ili nešto slično lijepo molim da mi se javi da mogu postaviti par pitanja koja me interesiraju, ili da samo kaže svoja iskustva koja bi dobro došla meni koja sam na samom početku =)
Nadam se da ću i ja moći u nečem uskočiti i pomoći :)

Unaprijed zahvaljujem na svakom odgovoru,
Lijep pozdrav,
Tina Stark
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Pozdrav i dobrodošla.
U mom kraju se dosta ljudi bavi uzgojem kamilice,mada ja osobno ne.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodošla.........:icon_pidu::icon_pidu:
 
Posljednje uređivanje:

navi

Novi član
Tu od
22 Kol 2013
Poruka
21
Dobro nam došla i moram pohvalit tvoje zanimanje za ljekovito bilje .
 
T

TinaStark

Guest
Hvala vam svima na dobrodošlici! :)
ako se bilo tko bavi sa ljekovitim biljem javite se! evo ja sam sad već par mjeseci konstantno u tome, tako da sad znam malo više, ali i dalje milijun stvari je pod upitnikom :)
Slijedeće godine sam planirala prvu sjetvu ako bi sve išlo po planu :)
 
T

TinaStark

Guest
Pozdrav i dobrodošla.
U mom kraju se dosta ljudi bavi uzgojem kamilice,mada ja osobno ne.
To je odlično!
Znaš li možda neke stvari o tome, jer na početku je sve korisno :)
Ili možda nekog tko se bavi uzgojem a da je na forumu ili nešto slično pa da kontaktiram?
Unaprijed hvala na bilo kakvoj informaciji :)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
dobro nam došla, :icon_e_biggrin: ljepo je vidjeti da nas ima i iz zelinskog kraja sve više:icon_thumright::(rofl):
 
Na vrh