• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Puž volana Imt 539

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
.Sve rupe su iste.Razlika je u obliku kucista,duzini cijevi i duzini vrtena.Nacin na koji ti to radis nemozes nastelati aksijalni luft navrtke puza.
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
.Sve rupe su iste.Razlika je u obliku kucista,duzini cijevi i duzini vrtena.Nacin na koji ti to radis nemozes nastelati aksijalni luft navrtke puza.

Kak mislis nastelati aksijalni luft?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Zaštekalo zbog poderanog vretena ili kuglica i podrapalo tam gdje je naj tanje bilo, a to je cjevčica.
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
Hvala,ma zanimalo me nisam se jos susreo stime da je tako sve oslo van,radio sam vec par volana ali di je kuciste pucalo ili se pojele pikse i ostalo.Drugi segmenti izgledaju super cak i pikse izgledaju dobro i zubcanici takoder,i vreteno izgleda dobro kolko sam gledo jedino sto je bio poklopac popusten i imo je lufta za oko pola centimetra,sve je radilo lijevo desno,sad neznam jel moguci i to uzrok toga.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Eto, jesi ga vidio?
Sad ljepo po novo vreteno i maticu (ionak dolaze u kompletu) i godinu dana mir, a možda i malo duže.
 

Najnoviji postovi

Na vrh