• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Radkapa za felgu 15"

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Trebam jednu radkapu petnaest cola - novu ili rabljenu - obzirom da do nove nemožemo doći,bude dobra i rabljena.Ima li tko za prodati ili zna gdje i kako do nje doći bila bih zahvalna za svaku informaciju.Evo,ovakvu -

20140619_093051_zps11d210bf.jpg
[/URL][/IMG]


Kontakt na pp ili 095/8440100
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Joj, jučer je u Domašincu bilo ratkapi na izbor....:(giggle):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ako ti treba nova orginal zovi auto rad ili zubak.
Za sve ostale tu je jakusevac nedjeljom.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
A da pitaš blek međik vomn ...ima baš takve dve doma vise na zidu od sina ,znaš razbio nov auto lada bila a dobra,,,,, samo mu pokažeš pre da vidi jel su baš te .cena eto kutija keksova ,i neka siča ...ovaj mali ima baš sreču i nađe ih u grabi ,otpale nekom šta češ pokupi ,,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj, jučer je u Domašincu bilo ratkapi na izbor....:(giggle):


No,tako nekako slično smo i ostali bez nje.

Hvala na ukazanim mogučnostima,Jakuševac bude zadnja opcija,malo nam podaleko.....a mogučnost rješenja problema neizvjesna....da je barem radnim danom,pa usput uz nešto vezano uz poso......

Blek međik? Da još znam što je ili tko to????
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Kak se ono nekad igralo, zvalo se "krug sreće". Mislim da nebi bio red da sad izađete iz kruga:icon_e_biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Informacije na pp.Bude nas uprava opet klepnula po prstima.Ili guzi. Ovak -

401528974.gif
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
A da prodate ostale 3?:(angel)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ček,ček ZJ, nek Zaja naleti ili Savo (on me najmanje voli (oću reći najviše ne voli - uh što su dobre ove zagrade u zagradi,može čovjek reći sve što oće a ujedno se ograđuje od toga što je reko :icon_e_wink:) od svih modova (a se možda i varam,tko zna.....).). Kak bumo dobili po piksi,kak nam budu poškakljali tabane,kak bumo dobili opomene......nisam ja za kršenje pravila,ali ak se mora......ajmo.
2241276645.gif


(Uf,samo da me opet savo ne prozove destabilizatoricom foruma. Savo, -
609425788.gif
.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Črna magična žena-romkinja .....mislil sam da znaš za te izraz pa nisam pisal baš Engleski....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Aaaaaaa,a da samo znaš kolke veze imam u tim krugovima - :(clap):-ali tikveš je tikveš - nis skužila.:icon_lol::icon_lol:

Još uvijek je svaka informacija dobrodošla,a najbolje bi bilo da ima netko za prodati i da ja to lijepo bez problema kupim.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
A da pogledaš na njuškalu,prodaju set(4 kom.) po 200 kuna.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hm,šta će mi četiri - možda da naručim lopova da mi ukrade još ove tri......pa.....

A bum probala vidjeti - zapravo budem rekla mužu da proba,on je tragač,ja sam idejni začetnik.
Hvala emtac,:icon_razz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh