• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Rama sjetvospremača

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ajkula jel se to ti ostavljaš poljoprivrede pa sve rasprodaješ kaj ti bu ostalo čovječe
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ja da se ostavim poljoprivrede:(shake):,kad dobijem 7 na lotu i onda budem seljak,ma jednostavno ja ne volim ništa slagati i kemijati pa ako se proda dobro ako ne, bude naišao kupac naknadno:drink::drink:
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Jel može malo detaljniji opis. Slabo vidim iz slika. Fale pačje noge, valjci, još kaj? Jel rama varena i slično.
Jel mi ima smisla to slagati za IMT 539?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Rama nije varena,to je bio RAU sjetvospremač,uglavnom neznam kako financijski šta košta ali uvijek netko nešto treba za iskemijat,tako je bilo sa valjcima,stajali su nekoliko mjeseci a onda otišli u nekoliko dana,da ih još ima sve bi se prodalo
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kolega, daj mi reci iz kojeg si razloga uopće rastavljal kompletan sjetvospremač??
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma nije on bio kompletan,ja sam ga nabavio povoljno sa dovozom u dvor,znaš da ima kumova kod mene,tako da je on već u plusu sa prodanim valjcima,e sad da se meni da i da volim šarafati ova rama bi bila idealna za zatvaranje brazde pošto je sveukupna širina bila 4 metra,trebalo bi one nosive grane malo ojačati i teraj,pa ako ne ode LABO je blizu:icon_rofl::icon_rofl:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo ostao je ovaj komad od rame ,cijena 250 kuna bez cjenjkanja, ,uz to još ide onaj jedan cjevasti element u jednom komadu ,dužina 2,5 m,nažalost nemam dostavu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
PRODANO,ključić:(y)::(y):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh