• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rani grah niski

  • Temu pokrenuo tratinčica
  • Datum prvog posta
T

tratinčica

Guest
Nova sam ovdi,zanima me mnogo stvari vezano za ovu temu.
Vidim da ste svi iskusni i već ste dugo u poljoprivredi (povrtlarstvu).No ja sam nova,nasljedilA sam zemlju i sad me zanima sadnja graha(čujem da je mnogo jednostavnije od drugih kultura)a pošto ja nisam neki znalac odlučila sam da se obratim ovdje i :prayer:zamolim za pomoć:?:. Koji rani niski grah saditi,kada,gdje nabaviti sjeme,kad mu je berba,idr.Unaprijed Vam se zahvaljujem
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
na koji grah točno misliš????

grah nije problem.....AKO ga imaš kako očistiti......sve drugo se odradi.....kao i svaka druga kultura.....imaš temu o grahu,u ovom podforumu, povrtlarstvo....malo niže.....pa pogledaj.....
 
T

tratinčica

Guest
Koliko sam brza(hahha)?
Mislim na grah trešnjar,čujem da je to neki niski(raste sam,mislim ne sadi se na kukuruz i dr.)
ali je i rani te se prodaje još u mahunama?
jel postoji to? Što Vi mislite o njemu?
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Koliko sam brza(hahha)?
Mislim na grah trešnjar,čujem da je to neki niski(raste sam,mislim ne sadi se na kukuruz i dr.)
ali je i rani te se prodaje još u mahunama?
jel postoji to? Što Vi mislite o njemu?

Postoji ali je već sve rečeno o grahu a i sama si skoro sve rekla
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Koliko sam brza(hahha)?
Mislim na grah trešnjar,čujem da je to neki niski(raste sam,mislim ne sadi se na kukuruz i dr.)
ali je i rani te se prodaje još u mahunama?
jel postoji to? Što Vi mislite o njemu?

Neznam što si toliko razvukla vrijeme,a bilo bi stvarno dobro da se nađemo na temi sve o grahu na drugoj strani pa ćemo ako si ozbiljna pokušat ti odjasnit kako se to radi.
Moraš navest na kojoj površini misliš sadit, imaš li išta od mehanizacije( ili misliš ručno)
poz
 
Na vrh