• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

raskooo

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
1kw ti je 1.36ks pa racunaj ;)

pa znam to...zato mi nije jasno...na njemu pise 90kw sto je 122 konja...a u fabrickim podacima da je 85 konja....dok u njegovim papirima ne pise nista....
mada je to sve ne bitno...on kroz psenicu ide ko azdaha...
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
evo slika

p2702111407.jpg


p270211140701.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljepo,,,,traktor je u odličnom stanju,,kako se vidi sa slike,,,nek te dugo služi.............:supz::supz:
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
traktor jeste u dobrom stanju,ali potrebno je malo estetskih radova na njemu,poput stakala na vratima,nekih sitnica u kabini i sl.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
poz i dobro dosao kako si zadovoljan sa fordom da li uspijes nabavit djelove i da li ti se kvari ford?
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
sa fordom sam prezadovoljan,kod mene je vec 6 godina,nikakvih problema jedino sam morao zamijenit hidro pumpu od volana i stavio sam sa zmaja univerzala,funkcionise...
 
V

vedo

Guest
Ti si iz Kalesije??Jesi li iz kojeg sela,ili baš iz Kalesije??Ja sam iz Dubrava,to je selo iza Vukovija,morao si čuti za njega :supz:
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
nije čuo već prolazio kroz Dubrave :rolfer:
ja sam ti tačno iz Kalesije,farma je na izlazu prema Zvorniku
 
V

vedo

Guest
nije čuo već prolazio kroz Dubrave :rolfer:
ja sam ti tačno iz Kalesije,farma je na izlazu prema Zvorniku

Aha,ja sam u početku pomislio da ti možda držiš onu farmu Spreču u Vukovijama :scratch
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
Aha,ja sam u početku pomislio da ti možda držiš onu farmu Spreču u Vukovijama :scratch

Ma kakvi,to drže tajkuni...
Ja sam za njih mala maca...:madmana:
 
V

vedo

Guest
Ma kakvi,to drže tajkuni...
Ja sam za njih mala maca...:madmana:

Šta sam tek onda ja za njih...pa ti imaš trostruko više zemlje i trostruko veću mašineriju od mene :lol: :rolleyess:
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
Šta sam tek onda ja za njih...pa ti imaš trostruko više zemlje i trostruko veću mašineriju od mene :lol: :rolleyess:

Zemlju ja uzimam u zakup....a mašinerija je moja...
 

Najnoviji postovi

Na vrh