• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rastavljane reduktora,pomoc

H

hevis

Guest
Pozdrav svim ljubiteljima vladimireca.Nadam se da ce mi neko moci pomoci.Danas sam krenuo da rastavljam reduktore i da menjam pakne od kocnica.Jedan reduktor sam skinuo i vidim da pusta semering na glacini.skinuo sam deklu do glacine i deklu sa druge strane,skinuo maticu i nece pa nece da izadje.Po meni se cini da je zapekla osovina za lezaj,usto sam jos i razbio onu cauru gde dodje lezaj sa druge strane.Ako znate da ima neka caka pomagajte.Gledao sam u katalog tamo jos ima kao neki stift ali ga nemogu naci
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
jesi rastavio trubu od reduktora?
ako jesi, sad naloži veeeliku vatru i peci...a onda naglo ohladi...8)

ako ti ni to ne pomogne, ko što nije ni meni na jednoj strani proljetos, potraži negdje na otpadu il kod nekog drugu polovnu...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Ako se dobro sjećam na samoj glavčini gdje su vijci koji drže felnu imaju dvije rupe , e njih iskoristi za primitivni radafciger ;)
Dva debela vijka i rasteži maticama , uz to natezanje i kuckanje mora da popusti
 
H

hevis

Guest
ljudi hvala vam.jedva sam ga rastavio.prvobao sam i kao radapcigerom da skidam i nista dok nisam nasao taman cev koja naleze i lupaj.lupao sam dva ipo sata i grejao i jedva sam ga rasturio.nista sad u nedelju na najlon u n.s. po delove.pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh