• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Raž, hrž

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Prodajem raž, cca 1000 kg. Još nije požeta. Nema trave u sebi i nije prskana, kao ni zemlja. Skoro ekološka proizvodnja. Cijena po dogovoru. Područje Varaždina.
Ako ne želite kupiti, možda znate nekoga tko otkupljuje takvo što, neki mlin ili slično, pa javite.
Hvala
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Probaj pitati ove EKO trgovine,ja sam imao isti problem prije 3 godine i nitko od okolnih mlinara nije bio zainteresiran,pa se nešto prodalo pojedinačno ljudima koji siju radi same košnje za pokrivanje nadstrešnica,onda mi iduću godinu led odnio cjeli urod tako da sam ostao bez sjemena,to je bila još neka domaći uradak sorta,uglavnom zahvalna biljka ,bez gnojiva rodi zadovoljavajuće,sretno sa prodajom:icon_pidu::icon_pidu:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
lani je mlin i pekare u sisku otkupljivao raž i plačao ju bolje nego pšenicu ali neznam jeli trebalo imati ugovor za otkup
 

Najnoviji postovi

Na vrh