• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Razlika - ''OPG'' & ''PG''

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dakle molim vas pojasnite mi točnu razliku između Obiteljskog Poljoprivrednog Gospodarstva i Poljprivrednog Gospodarstva.

Čuo sam svašta, interesira me vaše mišljenje, zakoni, pravilnici i sl.!
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Hmm, mislim da ni ovi u PU to neznaju, pretpostavljam da ako je opg da su onda u upisniku navedeni svi članovi obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva, a ako je veći br. zaposlenih onda pg.
Ubiti nemam pojma , čak ni poljopr. savjetnici to ne kuže.
ja sam npr. regostriran kao polj.proizvođač, a ako imaš gosp. sa još nekom osobom onda kod nas to vode pod zajedničko polj. gospodarstvo.
Inače svi moji kolege su uglavnom opg_i.
 
S

seljaček

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
E vidiš to ja neznam, problemi.....
U čemu ti je problem registriraj d.o.o. i piči kak oćeš
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E vidiš, imali smo mi več doma firmu i trgovinu i bilo je registrirano na d.o.o., trgovine nema , a firma još postoji, ali je u stanju mriovanja!
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
ŠANANA IMT 565 kaže:
E vidiš, imali smo mi več doma firmu i trgovinu i bilo je registrirano na d.o.o., trgovine nema , a firma još postoji, ali je u stanju mriovanja!
Tim bolje. Samo napravis doregstraciju za polj. proizvodnju i to je to, ako ti d.o.o. treba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh