• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem razno

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo ako netko treba za dijelove ili nešto iskemijati,poklanjam ovu prastaru bušilicu,nema steznu glavu,ali radi,450w,750 okretaja neka prastara švapska ,

Uploaded with ImageShack.us I još uvijek su na poklanjanje ovi oldtimeri od autoradia,

Uploaded with ImageShack.us,informacije na pp ili 095 567 7838
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel se ostavlja nešto kao dobrotvorni prilog??? Npr. komad slanine ili šunke, flaša vina ili rakije??:) :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nema nus davanja,GRATIS,jebi ga žao mi baciti a možda netko može iskoristiti,za sekundarnu sirovinu je mala kilaža:icon_weed::icon_weed:
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Ajkula brate,

Već se bijaše čuli no nikako da realiziramo ove radijaše... znaš da mi trebaju za dijelove i moj hobi.. jel ti 30kn i da uredim da pokupi neko na tvojoj kućnoj adresi ok? :8):
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Inače svaka čast Ajkuli na angažiranosz i još jednom kolegi. Ne želim imenovati jer koliko sam ga upoznal čvojek je svakako skroman i prepoznat će se u ovim riječima. Malo je takvih!!!

ZATO HVALA EKIPI!!!
:(bow):
 

Najnoviji postovi

Na vrh