• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Registracija i predstavljanje?

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Molio bih nekoga ,ako je moguće da se prilikom registracije na forum obvezno predstavi i da se tek onda omogući otvaranje tema.
U zadnje vrijeme dosta "jazavaca" bez bok,ja sam taj i taj ,bavim se time i time , imam toliko i toliko godina otvaraju teme koje ionako već postoje..
Pomalo ponestaje reda a vjerujem da se mnogima kao i meni to ne sviđa..
Hvala
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Obavezno predstavljanje je ukinuto prelaskom na novi forum, em nema tu opciju em sad svaki član ima svoj "profilni zid" na kojem može napisati više o sebi.
Sa otvaranjem već postojećih tema se slažem, to se prati koliko se može. Slobodno prijavi kad vidiš duplu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh