• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Reklame?

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Uzeo sam ono članstvo kako bih izbjegao reklame i sad ih opet vidim?
Jel do mene ili ima neka fora?
23.11.2020 sam uzeo premium članstvo.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Ljudi dragi koliko Vama iskoči reklama na ovom forumu na mobitel, prije nego uspijete bilo što korisno vidjeti?
Meni je ovo postalo suviše agresivno i maltretira me.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Ljudi dragi koliko Vama iskoči reklama na ovom forumu na mobitel, prije nego uspijete bilo što korisno vidjeti?
Meni je ovo postalo suviše agresivno i maltretira me.
Mene to na mobitelu ne živcira koliko na kompu,tamo imam instaliran AD BLOCK i nema reklama
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
718
Ljudi dragi koliko Vama iskoči reklama na ovom forumu na mobitel, prije nego uspijete bilo što korisno vidjeti?
Meni je ovo postalo suviše agresivno i maltretira me.
Niti jedna. Ako imaš neki noviji mobitel, Android 9 ili više, postavi privatni DNS na no-ads-malware-typo.freedns.controld.com
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Ubijaju me reklame, ne znam više šta uključiti ili isključiti.
Na starom mobu(Xaomi) nisam imao problema, sad na Samsungu katastrofa.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230216_184237_Chrome.jpg
    Screenshot_20230216_184237_Chrome.jpg
    24 KB · Pregleda: 19

Najnoviji postovi

Na vrh