• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

REMONT "MOTOPAL" PUMPE - GDJE?

Perna

Novi član
Tu od
7 Sij 2020
Poruka
10
Dobro veče svima,
u toku je "generalka" na ZETORU 4712. Pumpa visokog pritiska - "Motopal" ide na remont kao i brizgaljke.
Molim za preporuku iz Vaših iskustava gdje to obaviti da bude dobar omjer cijene i kvalitete usluge pri čemu je naglasak više na kvalitetu?
Nije mi problem kilometraža do pravog majstora.
Hvala i ugodno veče svima.
Pozdrav iz Topuskog.
 

Perna

Novi član
Tu od
7 Sij 2020
Poruka
10
Hvala uvaženi gospodine i očekivao sam od Vas prvu preporuku.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Rade dobro i nakon njihovog remonta nema reklamacije na njihov posel.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Zakaj misliš da je reklama?
Čegec pumpe radi več par desetlječa i to samo motorpal i moje je mišljenje takvo kakvo sam napisal. Njih njihov posel reklamira najbolje.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Koji majstor radi samo jedne pumpe to se zove ograničeno.
Druge nezna.
Vjerojatno stavi sve novo i to je to.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Ja baš nebi rekel da je to ograničeno, prije bi to nazval specijalozirano. Ali ak ti veliš tak nek bude tak.
Zakaj on druge pumpe ne želi raditi ja stvarno neznam, a bogme me ni ne zanima.
Ono kaj treba zamjeniti novim i bolje je zamjeniti nego da se poslje majstor koji je sastavljal češe po glavi i razmišlja gdje je problem jer pumpa je bila kod bošiste i ona je ispravna a traktor ne pali, dimi sve moguče boje ovisno kak je zagrijan, štuca, ili u krajnjoj liniji kroz par godina ode generalka u vjetar zbog neispravnog ubrizgavanja...... i uvijek je kriv onaj ko je generalku delal a bošista nije, on ima stroj dok majstor ima samo ruke. I to masne jer je tom istom bošisti moral ostrugati pumpu da si ovaj nebi stroj zmazal.....

Mene boli uvo i uvek me bolelo kolko bu koštalo, ako je napravljeno kak treba nek i košta. Ionak nakon tih 30, 40 let kad delaš generalku od motora samo kučišta i poklopci ostanu a sve ostalo je potrošna roba koju treba mjenjati. Valjda bi tak i s pumpom, regulatorom i dizama trebalo biti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Mislim da griješiš.
Rade samo jednu marku pumpi jer im se to najviše isplati. Zetora ima puno, dobavljaju dijelove od jednog dobavljača i nemaju problema.
Osim toga, oduvijek su radili popravke samo Zetora.
Specijlizacija, kak reče Muha, je ujedno garancija kvalitete.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Nek proba zvati u Novocommerc, oni sigurno znaju.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Kad neznaju zato rade samo te pumpe.
Nema danas majstora više.
Dečki su se specijalizirali za servis jedne marke traktora i sve kaj se veže uz tu marku. To rade odlično godinama. I za to su se specijalizirali, isto kak si se i ti specijaliziral za totalnu nepismenost na forumu. 😉
 

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
374
Ja sam u tractor pro vozil par visokotlačnih pumpi i napravili su sve dobro. Normalno greške se uvijek mogu dogoditi pogotovo kad su dijelovi takvi kakvi jesu. Uglavnom ljudi rade samo motorpal i sigurno će odraditi bolje od drugih koji rade sve i svašta.
 

Perna

Novi član
Tu od
7 Sij 2020
Poruka
10
Pumpa je u tracto pro kod Čegeca...za koji dan je gotova. Za desetak dana je sklapanje traktora pa se nadam da će sve biti u redu.
 

Mirko42

Novi član
Tu od
26 Pro 2020
Poruka
1
Pumpe motor pal servis je otvoren davne 1968 godine i uz servis je njihova prodavaona rezervnih dijelova samo za zetora i sigurno su najbolji serviseri za traktore zetor u ovom dijelu balkana
 

Najnoviji postovi

Na vrh