• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Renault Ceres 335x

Ceres 335x

Novi član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
6
Pozdrav,molio bih za pomoc oko traktroa Renault Ceres 335x,upaljen traktor,nebitno u kojoj je brzini(brzine odlicno saltaju),stavim revers napred ili nazad traktor naglo krece te se cuje jako zujanje u getribi,bio na kalibraciji i nista,stavljene nove lamelice i opet nista,nema powere na mjenjacu elektronske,od struje ima el kvacilo i el revers,molim za pomoc
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Problem je najvjerojatnije u zupčanicima sad da li u diferencijalu ili ukapčalici prednje vuće to je napamet teško odrediti. Kolega ima Claasa i njemu su mijenjali jedan zupčanik u ukapčalici jer im je bilo preskupo zamijeniti sva tri (kako bi se moralo) i sad mu zuji kao miljardu bumbara.
 

Ceres 335x

Novi član
Tu od
28 Velj 2021
Poruka
6
Nema prednju vucu,te kada traktor stoji na mjestu ugasen,on lagano jos uvjek se krece napred nazad,rekli su da je voda u gumama ali nije provjerio sam,mjenjali smo ulje u getribi,kad smo izvadili filter bilo je malih komadica zupcanika ili lezaja,znaci nije sitna spena nego veci komadici,uglavnom traktor kupljen nisam napravio 1 radni sat i eto veselja,kredit na leđima i hebi se druze ;)
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Teško je kupit polovni traktor a da nema ulaganja, ja uvijek kupim za novce da mi ostane za iznenađenja.
Ako tako jako struže bude se vidilo kad se rastavi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh