• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Renault Ceres 95x

Macko

Novi član
Tu od
31 Lis 2016
Poruka
6
Kupio sam radi raznoraznih prilika Renault Ceres 95x,63 kw, 95.godina. Deereov motor. Zanima me da li netko zna gdje bi mogao skinuti prirucnik za taj traktor i opcenito iskustva i mozda neke cake oko njega. Kakav je, kakav šus motora, kak se uklj.prednja vuca itd.? Dosta sam veliki laik jer nikad nisam tako nesto imao , imam 533 i povremeno ursus 335. Hvala.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Macko, čestitke na kupovini, uzmi johan deere nijansu boje, prešpricaj svojega Renoa i dobit ćeš JD 3400, to su ti potpuno isti traktori, osim naravno boje i cijene.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Najgora serija JD-a... Tako rekoše, a valjda ne bez razloga.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Nemoj covjeka tako hladnom vodom kupati, Pravo pa u rebra,odma naj gora serija...
 

Macko

Novi član
Tu od
31 Lis 2016
Poruka
6
Po cemu najgori? Koje su boljke,iskustva...gdje se ukljucuje prednja vuca i da li ima mogucnost pritiska hidraulika prema dolje da tanjurace npr.ne iskacu van? Inace ja obradjujem 2-3 ha zemlje doduse ima brijega i ilovace i godisnje 50 m drvi izvuc. To je sve radio sam imt533...tako da... hehe sta je tu je sad... ugl.sve i do najmanje sitnice o njemu me zanima, ako tko ima i prirucnik ...ma sve i ujedno hvala.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Ma dobar je to traktor. Nikaj se ne sekiraj.
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Čestike na kupovini... Daj malo slika, pa će se već netko naći da malo objasni što treba ;)
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
Ja sam za svog Aresa kupio navodila za uporabu u slo (agrosoršak) naravno, 22 eura... knjiga od kojih 100plus stranica
 
Na vrh