• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Reparacija kardana

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Zna li netko nekoga tko popravlja kardane od prikljucnih strojeva? U Zagrebu i Zagrebackoj zupaniji. Imam jedan i treba mu promjeniti ili kriz ili lagere u krizu. Firma kod V. Gorice u Cicu kaze da popravljaju samo kamionske i automobilske kardane
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
nisam to nikad radio. Jel treba presa za izvaditi kriz ili lager kad se skine zeger osigurac?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Ako imaš dobro dođe, ako nemaš onda dobar čekić(macola) i udri.
Pogledaj si malo ovaj video i bit će ti jasnije
 

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
515
Ja danas promijenio križeve na kardanu. Imaš ih u skoro svim trgovinama dijelova za poljoprivredne strojeve. Ja sam danas kupil u Partner, Krapina. Neznam kaj je tebi najbliže. Izmjeriš fi lagera i dužinu od zegera do zegera i to je dimenzija. Platil sam 50 kn komad
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Možeš u većem škripcu (koji ima dovoljno sile za izprešati križ).
To ti radi KARDAN-SPOJ u Preseki, imeđu Vrbovca i Križevaca.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
zbog ove zabrane kretanja ne usudim se bas zaputiti za Vrbovec. Ak ulovim vremena probal budem sam, ak ne, cekal bude druga vremena, a neki drugi ide u pogon
 

Najnoviji postovi

Na vrh