• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Repica Raoula

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
I mene zanima jel imaš još ?
Bar 10kg :)

Zafalilo,jučer posijano: IMG_20220819_154318.jpg IMG_20220820_140951.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Planiral sam ove godine maksimalno ekološki smanjiti korove tako da na istoj površin rauolu sijemi i zaorem 2 puta. Proljetna sjetva nije uspjela, rauola je niknula i onda preginula pa sam sredinom srpnja i početkom kolovoza pokosil drače i travu koja ne izrasla. S obzirom na trenutnu situaciju s padalinama i cijenom dušičnih gnojiva, odustajem od sjetve. :(
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
726
Nemam više. Čak sam posudio i ono sto sam sebi ostavio. Provjerite u Koritni. Miladinović i gotovo sve sjeme za zelenu gnojidbu
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Da li netko prodaje sjemenke Raoule? (kupio bi jednu vrecu..)

Ove godine bi raoulu posadio za zelenu gnojidbu ... nemam sadilicu, namjeravam je razbacati rasipacem.. da li ima netko iskustva tj. da li je ok bilo kada ste rasipavali rasipacem ?
 

sproject

Član
Tu od
25 Sij 2019
Poruka
47
Pozdrav ekipa,
Da li ima netko za prodati sjemenke Rauole ?

Zainteresiran sam za jednu vreću... treba mi za zelenu gnojidbu..
 

Stjepan1262

Novi član
Tu od
18 Velj 2017
Poruka
27
Pozdrav, imam pitanje u vezi sijanja rauole za sjeme, ako tko ima iskustva da mi objasni, planiram posijati oko 1 ral rauole da imam za sjeme za zelenu gnojidbu, pa me zanima, procitao sam da se sije pocetkom 4. Mjeseca, koja je kolicina po jutru, kakva je gnojidba, i koje je sredstvo za prskanje protiv trave, znam da je dosta gusjenice hocu napast pa se treba prskati... koliko je neki urod prosjecan po jutru...
ako je tko voljan da mi objasni?
Lp
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Zadovoljan je. Poprilično jako je napravljena s obzirom da je to Indijski stroj. I u videu se vidi da ljepo i tiho radi..
 

Stjepan1262

Novi član
Tu od
18 Velj 2017
Poruka
27
Kolega i ja svoju posijali, za sjeme, nadamo se dobrom rodu 😄
Sorta KWS Reaktion

Jel moze vise informacija ako nije problem, zanima je jel spricate protiv trave i s kojim herbicidom, te ostale zastite koje su potrebne...
Lp
 

Najnoviji postovi

Na vrh