• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezervni dijelovi Labin TPS

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
pošto sam u zadnje vrijeme poručio nekoliko dijelova za moj motokultivator od TPS ovim želim skrenuti svima pažnju na slijedeće

kao prvo osovina poluge mjenjača koja je kronirana nepaše pa se mora pripasati,
dihtung mjenjača je tanji od lista papira i neodgovara konturi mjenjača,kao treće danas htejodog zamjeniti semering na na vratilu,a on prevelik,o ostalim dijelovima nemogu još ništa pisati ali ovo dosad je katastrofa.i da budite sigurni da ću im i ovo nabiti na nos i tražiti novac nazad. mjerač ulja u mjenjaču je prekratak.

imali neko u ovoj firmi još pojma šta i kako se sve ovo radi
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
pošto sam u zadnje vrijeme poručio nekoliko dijelova za moj motokultivator od TPS ovim želim skrenuti svima pažnju na slijedeće

kao prvo osovina poluge mjenjača koja je kronirana nepaše pa se mora pripasati,
dihtung mjenjača je tanji od lista papira i neodgovara konturi mjenjača,kao treće danas htejodog zamjeniti semering na na vratilu,a on prevelik,o ostalim dijelovima nemogu još ništa pisati ali ovo dosad je katastrofa.i da budite sigurni da ću im i ovo nabiti na nos i tražiti novac nazad. mjerač ulja u mjenjaču je prekratak.

imali neko u ovoj firmi još pojma šta i kako se sve ovo radi

Slažem se, dijelovi su koma, ja sam moral dati potokariti na kuplung ploči kak bi rekal vanjski rub za 2 mm jer nije pasao, isto kao i unutrašnjost druk lagera jer nije pasao na osovinu. nisam mogao naći uopće dihtung poklopca mjenjača (silikon je odradio), i ne može se naći za SS u komadu sajle kočnice sa svim čahurama i onim federom u plastičnim ulošcima :twisted::twisted::twisted:

Kuplung sajla je isto kupljena nova al kemijana ručka....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
pošto sam u zadnje vrijeme poručio nekoliko dijelova za moj motokultivator od TPS ovim želim skrenuti svima pažnju na slijedeće

kao prvo osovina poluge mjenjača koja je kronirana nepaše pa se mora pripasati,
dihtung mjenjača je tanji od lista papira i neodgovara konturi mjenjača,kao treće danas htejodog zamjeniti semering na na vratilu,a on prevelik,o ostalim dijelovima nemogu još ništa pisati ali ovo dosad je katastrofa.i da budite sigurni da ću im i ovo nabiti na nos i tražiti novac nazad. mjerač ulja u mjenjaču je prekratak.

imali neko u ovoj firmi još pojma šta i kako se sve ovo radi

ja sam mjenjo semeringe na kardanima,kad ono opet propišali,vozio jednu sezonu,kvaliteta...:twisted:
mjerač sam i sam primjetio da je prekratak,imam ulja 3,5 L a mjerač suh ko barut..:scratch
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
nepreostaje ništa drugo nego dijelove iz italije kupovati,direkcione.set dihtunga za motor 25 eura.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
bude nam bagy posrednik...:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh