• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Robinsson

Robinsson

Novi član
Tu od
29 Pro 2019
Poruka
5
Bok, Samo da vas sve pozdravim i kratko se predstavim.

Ja sam Robert, 30-togodišnjak iz Ploča, bio sam vatrogasac kžž, konobar, skladištar, kosio sam travu, radio sam stvarno svašta, a ponajviše volim za sebe reći da sam izumitelj.

Što me dovelo na ovaj forum?
Ostao sam bez posla, i ja i prijatelj smo odlučili pokrenuti firmu od sredstava sa zavoda za zapošljavanje.
Plan za firmu je da održavamo nasade mandarina, smokava i maslina na području doline Neretve.
Stvarno ima dosta ljudi koji imaju zemlju a ne mogu naći radnike.

Eto, nadam se da razumijete. hvala.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Dobro došao na forum,ko hoće da radi,bude imao posla. Samo hrabro naprijed
 

kiko

Novi član
Tu od
27 Kol 2018
Poruka
1
Pozdrav,inače Ivek imenom,svašta radio ali zbog bolesti sada ograničen.Volim hodati i i neke sitnice šrafati u skladu sa mogućnosti.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
Ivek samo naprijed, znaš ono nije bitno koliki su koraci nego da su stalni, tako i ti pomalo i uživaj u tom što radiš.
 

Najnoviji postovi

Na vrh