• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Robna burza

  • Temu pokrenuo poljoprivrednica
  • Datum prvog posta
P

poljoprivrednica

Guest
Krajem prošle godine je krenula s radom robna burza u Zagrebu pod imenom Robno tržište.
Ponudu i potražnju poljoprivrednih proizvoda imaju na internetu na www.robno-trziste.hr.
Tablice su uglavnom prazne, pa me zanima Vaše mišljenje i ako imate neke dodatne informacije o njima.
 
S

seljaček

Guest
Zanimljivo zašto su tablice prazne dali su pokušali kontaktirati proizvođače dali su objavili
u javnim glasilima da postoje dali se zna za njih ? a to je definitivno jako dobra stvar to hrvatskoj treba . Mene redovito kontaktiraju telefonom iz robne berze iz republike srbske vezano uz aktualnu ponudu robe za tržište. Tako da????????
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
a zašto je ova tema pod ostalim granama poljoprivrede?a ne gdje joj je mjesto.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
a zašto je ova tema pod ostalim granama poljoprivrede?a ne gdje joj je mjesto.

Dali se ovo odnosi samo na navedenu robu ili na svu npr: od povrća ima samo krumpir.
 
P

poljoprivrednica

Guest
Zanimljivo zašto su tablice prazne dali su pokušali kontaktirati proizvođače dali su objavili
u javnim glasilima da postoje dali se zna za njih ? a to je definitivno jako dobra stvar to hrvatskoj treba . Mene redovito kontaktiraju telefonom iz robne berze iz republike srbske vezano uz aktualnu ponudu robe za tržište. Tako da????????

Dobila sam prošli tjedan poštom obavijest od njih da su počeli s radom itd., a s druge strane je zahtjev za učlanjenje. Prije nego pošaljem zahtjev htjela bih saznati nešto više o njima.
Piše na početnoj stranici da su imali u Gospodarskom listu reklamu s obrascem, međutim očito taj broj nisam ni prelistala. Da nisam dobila obavijest poštom, ne bih ni znala za njih.
 
P

poljoprivrednica

Guest
a zašto je ova tema pod ostalim granama poljoprivrede?a ne gdje joj je mjesto.

Ispričavam se ako je u krivoj kategoriji, ali se jednostavno nisam mogla odlučiti gdje temu uvrstiti pošto obuhvaća ratarstvo, stočarstvo, vinarstvo...
Molim administratora da prebaci temu u odgovarajuću kategoriju.
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
isprika je prihvačena :)
postoji rublika:financije,propisi,javni natječaji i sl,
burza poljoprivrednih proizvoda

p.s.postoji i tema O nama,nebi bilo loše da tamo tuceš koje slovo
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh