• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Romanovske Tomić

  • Temu pokrenuo romanovskeTomic
  • Datum prvog posta
R

romanovskeTomic

Guest
bok svima!!!
Ja sam Josip Tomić, i bavim se uzgojom romanovskih ovaca sa svojim bratom Ivanom... nalazimo se u Hercegovini, u Rakitnu, općina Posušje,.. nakon dugogodišnjeg življenja u Zagrebu, vratili se u rodni kraj, i započeli nešto što su i naši stari davno prija radili.

svoje ovčice smo uvezli iz Hrvatske, zahvaljujući jednoj predivnoj gospođi koja nam je omogućila vrhunska grla romanovske za rasplod...

počeli smo se ovime baviti u 11 mjesecu 2014..,

od mehanizacije imamo traktor IMT 542 s svim priključcima, koji su nam za početak dovoljni,

bavimo se jos usputno sadnjom Krompira za prodaju
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao romanovskeTomic.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Dobro dosao na forum.
Evo ja sam takodje prekrizio sve i eto me kuci radim,isključivo uzgoj ovaca.
Zelim ti puno srece u poslu i puno mali blekavaca.
 

Najnoviji postovi

Na vrh