• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Roto četka

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma da, ja kad idem muzti svoje, nedaj bože otići samo u hlačama bez majice, pa bi me pojele kak me ližu strašno,dok te polizne po leđima s onom hrapavom jezičinom sve samo što ne prokrvari, nemreš se obranit od toga, al fala bogu na kombinezonu, njega baš neću lizati, ma lude su 100 na sat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , jedva čekam da je stavim u boksove, pam onda nek ližu!!! :D :D :D :mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
pa da cudne su :roll: :roll:
a kako ces ih must u boksevima :?:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa normalno ko i sad, pa si valda videl kak izgleda staja s boksevima na vez za krave???, krava je u svome boksu koji joj brani da okrene glavu prema iza, napred su jasle i hranidbeni hodnik, a od iza prostor za mužnju i čiščenje!!!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
aha ja mislo da ces slozit bokseve i da ih unutra szavis 3-4 ...
pa tako sam ja prije imao kako ti sada mislis..
iza mislis stavit resetke???
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja mislim da nebude, bude samo normalno odvodni kanal i možda pe guma na beton!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ja u staroj stali imam gume i mou ti reci prava stvar..
ali dobro nisam je kupio odmah nego poslije..
a iza imam resetke a opet imam i dvije stale svugdje 6 vezova da imam samo odvodni kanal i opet funkcionira...
sam odluci kako zelis :p
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
SVe je več odlučeno, isplanirano i dogovoreno, samo se čekaju novci iz banke i gradnja će početi!!! :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma da to je i bitno, nego u ovoj staroj štali mi se samo pate i muče, nije baš po mjeri, al budem ja nju vrušil čim se ova nova napravi!! :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobro nebudem ju baš doslovce urušil, mad me je ta štala skupo koštala dva života, prije nekih 2 mjeseca jedne bređe krave 9 mjeseci crveni holštajn i dva - tri dana prije teljenja mi se krava zagutila zbog uskih jasli, plakal sam tri dana od jada, a ona je sad zakopana i tele skup s njom, a prije godinu dana isto jedan crveni holštajn si je nogu strgala zbog jedne glupe šine koj je bila tam zabetonerana i ode krava koja je davala 35 l mlijeka dnevno na klanje, isto plač i jad!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Kravice sad nekak duraju, imam ih šest trenutno i dvije bređe junice, jedna se bude za mjesec dana telila, a druga za jedno 4 mj.

I tak kaj da ti pričam, fali jedna dok ih imaš puno, a kamoli dok ih imaš malo!!! :cry: :cry: :cry:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
uf pa lose je bilo :| :|
ali sta mislis da je kod mene uvijek bajno i sjajno nije... :roll:
ali najbitnije je da ti imas od kud uzri teicu da ti zamijeni kravicu a ako nemas onda je problem :roll:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bilo je dost teško, nastojim to zaboraviti i dalje raditi, jer bit če bolje!!!

Da to je najvažnije, vlastiti, kvalitetan podmladak!

Interesantno več sam sakupio svojih vlastitih 6 bikova, tj dva su skora za prodaju, a ova 4 će u tov, kad smo počelo govoriti o novom tovilištu za nekih 8-10 kom krave tele samo muške teliće!

Sad mi lagano slijede 3 telenja, svaki mjesec po jedno, valjda bude i koj ženska da si ostavim za podmladak. mada i muški baš ništ ne škodi!!!


da u vezi stare štala, komplet čemo sve razbiti iz nutra, napravit nove jasle kak se spada, izbetonirat pod kak se spada i ofrajat kak se spada i bude za junice i teliče ko bog!!! :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh