• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

rotor s noževima za sip sk80s

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
molim pomoć!
imam silokombajn sk80s i naletio sam na nešto u kukuruzima (al neznam šta, znam sam da je to nešto tvrdo) i zatrgnulo mi jedan nož na rotoru ali je smotalo i onu ploču što je ujedno i nosač noževa... jel ima netko da se bavi ravnanjem toga..navodno, kako sam čuo, da ima negdje u okolici Čakovca gdje se to može dat poravnat i da to čovjek radi vrlo kvalitetno?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jednom mojem rođaku je to popravio majstor Rome u Križevcima previše je približio turbinu protunožu popucali noževi i izvitoperila se turbina .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ako bu to Rome delal onda ove godine ništ od siliranja.
Iduče sezone možda ako se u međuvremenu ne pogubi kaj od djelova ........
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
molim pomoć!
imam silokombajn sk80s i naletio sam na nešto u kukuruzima (al neznam šta, znam sam da je to nešto tvrdo) i zatrgnulo mi jedan nož na rotoru ali je smotalo i onu ploču što je ujedno i nosač noževa... jel ima netko da se bavi ravnanjem toga..navodno, kako sam čuo, da ima negdje u okolici Čakovca gdje se to može dat poravnat i da to čovjek radi vrlo kvalitetno?

probaj kod strojarstvo čalopek u puščinama,to ti je odmah posle varaždina
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nova ploča naručena iz SIP-a to je rješenje.

Mi smo dva puta ravnali, a treći puta je išla nova ploča :)

Svaki puta dok se zlupa kombajn dobije i osovina malo i nikad se to nemože vratiti u centar!
Več znam svaki šeraf na SIP silokombajnu pod rukom na koliko se kg steže :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
ima moj kolega taj silokombajn na prodaju. mislim da 2500 kuna nije puno ( mozda i malo manje ak se dogovorite). fali mu kotac i mislim sajle od komandi za zakretanje i ono za brusenje nozeva.. po meni nebitno.
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
rješio danas....kupio drugi polovni rotor, zapravo cijeli silokombajn, na kile i sad još trebam nove noževe i to je to....a noževi su po cca 100 kn komad
 
Na vrh