• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2018

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Dado, zato lijepo pogledaš koliko košta, i odeš u Italiju gdje se možeš dobro cjenkati.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Pre skupo je to za mene. I za par godina se više ne vidim u tome ako se neke stvari ne promjene na bolje. Htio tužiti lovačko društvo za ječam i tritikal pa neće niti jedan odvjetnik da ovim lovačkim društvima imati posla ili su njihovi članovi. Onda si moreš misliti kakvo je to društvo i kak i šta rade.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
I ja jučer bio i jedan dio vremena proveo u društvu i upoznavanju jako ugodnog forumaša,šteta da vas nije bilo još da se upoznamo,a šaran mi otplivao :mur:
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Da ti kojim slučajem nije otplival forumašu
sa nikom Puknuti.???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Pa znaš da su njih dvojica ko prst i nokat: ak nabasaš na jednoga, drugoga nemreš fulati :(giggle):

Ovo proljeće se poklopilo da nisam bil u mogučnosti i snosim svu krivicu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
A čuj, životnam donosi svakakve (ne)prilike.
Ni mene nije bilo doma u nedjelju (a rado bi bil videl vas dvojicu).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Ja sam se vrati s puta tek u nedelju kasno popodne tak da....
Neznam dali si ti čul legendu o tri mudraca :(giggle)::(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,808
Ima tu istine, ali isto tak veli jedan moj prijatelj da se na dva stolca istovremeno ne sjedi.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Guzva guzva i guzva za parkirati zrebalo 45 minuta i jedva
Nažalost malo kasnili i tak9 upali u najvecu guzvu....nikad di sada ovako i sad ja laganici...
Dok žena u redu za čevape
523f84983dc4d1a154bcaa3aac77979f.jpg


Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Bijah u petak nakratko. Bila je i onda gužva, ali ne prevelika.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas gužva ni upola ko prošlog proljeća.
Malo se razgledalo, kupilo par kila batata, salamu od jelena i goveda, dvije ribe za ponjet kući da se ne ližu tamo prljavi prsti, popilo malo pod šatorom, srelo od sve siline ljudi samo troje poznatih - i pošlo kući.

Od zanimljvosti što sam vidjela za oko mi je zapeo zamagljivač za snižavanje temperature u objektima - meni odmah pala na pamet improvizacija za prskanje pesticidima - pitam jel može i ta namjena - gleda me čovjek iznenađeno najprije, uopće mu takvo nešto prije nije palo na pamet, a onda oboje dođosmo do zaključka da može.
Izem ti takvog proizvođača koji ne kuži gdje mu se i kako proizvod sve može primjeniti.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Neznam baš...pre male su to prskalice zastopalo bi se i vijetar bi ga jako zanašao

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nekako sajam postaje nezanimljiv iz mog naselja samo jedan auto bio jučer . Nekad nas bilo Nedjeljom trideset auta .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Gle, plastenik spozatvaram komplet, i da ubacim recimo tri ventilatora koji bi radili lagano, tek da malo zrak struji da se maglica kreće i lovi po listovima biljaka i sa gornje i donje strane, to bi bilo idealno. Tretman bi se morao raditi kasno predvečer ili noću tako da unutarnja temperatura ne ishlapi maglicu i da joj vremena da fino lagano legne na lišće.

Mislim da se prskalice ne bi štopale, imaš fungicida i insekticida tekućih, a praškasti se mogu ubaciti u veću količinu vode pa napraviti split aplikaciju ako treba.

Baš me privlači ova ideja.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
15.2.2019. Prezentacija CRONE mehanizacije na prostoru sajma Gudovac,najvjerojatnije pod krovom.:drink::drink:
 
Na vrh