• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2020

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Po ljetu nikad bil nije, oduvjek je bil proljetni i jesenski, a kak mi se vidi proljetni garant moremo zaboraviti, a jesen... jesen je daleko
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
Iskreno, teško da bude...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
Niš' od sajma ove godine niti za mene...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Ne ideš a ja planirao s onim kolegom potegnuti od ovamo, možda bude još forumaša.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,623
Ne mogu, a i neću iz inata.
... Sad i da sam se pikao nebi svejedno išao. Jeba ih sajam.
Ali to nije razlog da se ne vidimo ak budeš blizu 🤝
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,218
Ma ne radi se tu samo o tom, iako si mikke naveo dosta točnih stvari, ali opet malo se izvesti proči i ponekog upoznati. :ppozdrav:
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Viduka, što se tiče upoznavanja u potpunosti te podržavam,ali sajam sam posječivao ni sam neznam od kad, nažalost postao je totalno monoton,tj ista šablona.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
A ja sam uvjerenja da nece bit puno izlagaca bas zbog ogranicenog broja posjetitelja tako da ne ocekujem nista zanimljivo i nije mi zao da ne idem
 

Najnoviji postovi

Na vrh