• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Novi Sad 2012

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pa slušaj hostese su tu negdje, ove kod Casea ista postava kao lani bar mi tako izgleda, ali lani su bolje bile ove posjetiteljice, evo imam jednu sliku baš sam je tražio, ova skupina u sredini, a posebno dobro se je namjestila ova gospođica:mrgreen: označena strelicom, sad lice joj nemogu dobro vidjeti, a zadnja strana je:finga::finga::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pazi one crnke kako se okrenula,,,,,,,,,,,,a ova svog drži za ruku ko da je zlato..........:rolfer::rolfer::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Neznam ova plave,,,malo tanke u šlapama,,,,,,,ala crnka,,,ima dobar grip:weedman::weedman::lol:,,,ala se nebi žalija ni najednu...
 
B

BAGERISTA

Guest
Neeeeeee,ova crna između dvije plavuše,,,koja se okrenula....:p:p
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dal je bitno jel crna ili plava kad to Bagerista ofarba u koju boju želiš po naruđbi
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Mislim da ste malo odlutali sa pravog smisla teme , ajde malo da se ''baci oko'' ali vi ga baš ...........
 
B

BAGERISTA

Guest
1ggenc.gif


A niš malo nas zanijelo,,,,,,,,,..
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
aj savoris budi pošten, pa priznaj da si i ti malo virnuo u sliku, ma dobre su sve ove 3, al je.ga crnka ima najbolju pozu, bar na ovoj slici.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pa pročitaj malo bolje moj prethodni post kada sam rekao
ajde malo da se ''baci oko'' ali vi ga baš ...........
Što znači , nije da nisam :rolleyess: ali nećemo pretjerivati
 

Najnoviji postovi

Na vrh