• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

sajmovi stoke - svinje

allenp

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
48
gdje se sve u sisačko moslavačkoj, zagrebačkoj, bjelovarskoj i karlovačkoj županiji održavaju sajmovi gdje bi se moglo kupiti svinju? i ako znate kada.
hvala
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
u karlovačkoj mislim da više nema ni jedan sajam al imaš oglase na radio mrežnici u pola 7 ujutro
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
gdje se sve u sisačko moslavačkoj, zagrebačkoj, bjelovarskoj i karlovačkoj županiji održavaju sajmovi gdje bi se moglo kupiti svinju? i ako znate kada.
hvala

Na Pisarovini (ZG županija) svakog utorka ti je sajam, e sad ovisi od kuda jesi ako ti nije predaleko...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
u karlovačkoj mislim da više nema ni jedan sajam al imaš oglase na radio mrežnici u pola 7 ujutro

NEtočno!

Kak je kolega rekao;

Pisarovina - svaki utorak

Jastrebarsko - svaki ponedjeljak...
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
NEtočno!

Kak je kolega rekao;

Pisarovina - svaki utorak

Jastrebarsko - svaki ponedjeljak...

Neznam za pisarovinu ali Jastrebarsko sigurno nije u Karlovačkoj županiji
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,750
kako svaki treći? kako se to broji onda?
za ovog sam našao na stranici da je svaki utorak.

Nema svaki utorak sajma. Kriva informacija. Kak se broji : broji se od zadnjeg sajma treci utorak. Jucer mi susjed veli da je svaki treći utorak u mjesecu. Nejdem na sajam jer tamo ništa nisam dobro prodao pa nisam znao da su promjenili.
 

Najnoviji postovi

Na vrh