• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

same explorer 80

ebega

Novi član
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
2
Namjeravam kupiti pomenuti traktor same explorer 80 ks
Posto i nemam bas nekog iskustva sa traktorima, zanima me sve o njemu, kvaliteta, potrosnja, rezervni dijelovi itd. Komsija ima explorera 65 ks ima li neke velike razlike izmedju ta dva traktora
Inace bih mi sluzio za obradu nekih 10 hektara zemlje

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nebudeš pogriješio ako ga uzmeš,mali potrošač a veliki radnik,ima kolega ex-a 90-tku 86.god. i prezadovoljan je sa njim.

ebega

Novi član
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
2
Zaboravio sam napisati da je teren dosta brdovit, da li je stabilan??

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Taj trakor je širok ako se nevaram 210cm što je i više nego dovoljno.

Najnoviji postovi

Na vrh