• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same Explorer3 100 DT

coban

Novi član
Tu od
25 Svi 2009
Poruka
24
Zdravo

Zna li netko kakav je kvar u pitanju kad mi elektronika signalizira žuti trokut i izbacuje šifru " I 20" na displey.
Gledao sam u knjizi ali nije objasnjeno.
Prije par dana mi se smeca nakupilo na filteru rezervara goriva pa sam ga propuhao i oprao isti.
Od tada i plovak (pokazivac nivoa goriva luduje).
Ima li netko legendu za te sifre.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Nesto si zezno sa tim skidanjem plovka.Evo ti legenda i google je malo bukvalno preveo.



Uploaded with ImageShack.us

Google je to ovako preveo.

Ploča s instrumentima inicates da se senzor razine goriva je kratki spoj na baterijama pozitivno
 

coban

Novi član
Tu od
25 Svi 2009
Poruka
24
E hvala puno.I ja sam kasnije skopcao da su upozorenja podijeljena na I,M i T (instrument tabla,motor i transmisija).
Ovo u principu nije strasno,nije to neki kvar,to je vise kao "bug",jos kad bi imao tehniku da ga iskljucim,srecom pa nema zvucnog alarma.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
vjerojatno si zajebo zice na plovku rezervara,imas 3 zice i mozda si koju krivo spojil,probaj prespojiti i onda budes videl kaj bude :(happy):
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
koliko dugo imas explorera i kako si zadovoljan?
 

coban

Novi član
Tu od
25 Svi 2009
Poruka
24
Prva registracija 12/2007
Ali nema puno sati tek 2250.Uglavnom u oranju,kosnji,baliranju i branju kukuruza.
Nemam nekih zamijerki.Pouzdan je i relativno mali potrosac.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
koji imaš plug,kolika je to mala potrošnja?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

coban

Novi član
Tu od
25 Svi 2009
Poruka
24
Imam poljski trobrazni plug Unijin ravnjak sa punom daskom stelanje 12-14 cola.
Vuce ga dobro po ravnom,u brdo ne toliko,ali niti ne forsiram.Imam osijecaj da mu fali jos utega naprijed.
Tocnu potrosnju ti ne mogu reci jer mi to elektronika ne mjeri,ali s obzirom da je to deutz,svi su oni poznati po maloj potrosnji.
 

coban

Novi član
Tu od
25 Svi 2009
Poruka
24
Vuce ga u "kornjaci" i "puzu" a brzina ovisi o terenu.Koliko coli iskreno neznam,nije da to pise na plugu u biti pluzna tijela nisam ni dirao kako su dosla,samo malo reguliram one serafe lijevo desno i kad ide dobro samo tjeraj.Problem je sto je traktor isporucen sa dosta sirokim pneumaticima,pa malo gazi brazdu.U stvari ako cemo realno nisu to plugovi za njega.Njemu bi trebao dvobrazni od 16 ili cak 17 coli,jer je guma preko 40cm siroka.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Daj ti sliku tog sameta i pluga da vidimo o čemu se točno radi
 

Najnoviji postovi

Na vrh